Na Ursusie powstaje inwestycja Tomcia Palucha

Na Ursusie powstaje inwestycja Tomcia Palucha

Warszawa
REKLAMA
Wawel Service rozpoczął już sprzedaż mieszkań w kolejnej warszawskiej inwestycji. Po Żoliborzu, Bemowie, Mokotowie, i Włochach deweloper zdecydował się na budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego na dynamicznie rozwijającym się Ursusie. Ceny za metr rozpoczynają się od 6250 zł. Niektóre mieszkania dostępne są w programie MdM. Rozpoczęte już prace budowlane potrwają do wiosny 2018 roku.
„Tomcia Palucha” to nowoczesny, 6-kondygnacyjny budynek, w którym powstanie 111 mieszkań. Dla nabywców dostępne będą funkcjonalne mieszkania w metrażach od 29 do 101 m2 wraz garażem podziemnym, w którym dla mieszkańców znajdą się miejsca parkingowe. Ceny mieszkań wahają się od 6250 zł do 7250 zł za m2. Oferta promocyjna na wybrane mieszkania, obowiązująca w pierwszym etapie sprzedaży, zakłada rabaty nawet do 550 zł/m2. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, a mieszkania na parterze będą wyposażone w tarasy z ogródkami o wielkości nawet 122 m2. Teren inwestycji będzie oświetlony, znajdzie się na nim starannie zaprojektowana bogata zieleń osiedlowa oraz plac zabaw dla najmłodszych.
„Przy planowaniu inwestycji „Tomcia Palucha” staraliśmy się stworzyć miejsce, które będzie przyjazne przede wszystkim młodym parom oraz rodzinom z dziećmi. Wierzymy, że atrakcyjne osiedle w dobrej lokalizacji nie musi nieść za sobą wygórowanej ceny, dlatego swoim klientom oferujemy bardzo korzystne, zwłaszcza jak na stołeczne standardy, warunki cenowe. Jesteśmy przekonani, że poza jakością wykonania, atrakcyjna cena i lokalizacja będą głównymi czynnikami wyróżniającymi naszego projektu. Cały czas staramy się, aby nasza oferta na rynku warszawskim była zróżnicowana, dlatego stawiamy swoje kroki w kolejnych dzielnicach. Ursus jako jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic w stolicy była dla nas oczywistym wyborem. Kolejna realizacja rozpocznie się w lipcu br. na Pradze Południe przy ulicy Owsianej 9” – mówi Grzegorz Zagrabski, wiceprezes Wawel Service
REKLAMA
Ulica Tomcia Palucha, przy której powstaje budynek jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno ze Śródmieściem jak i centrum biznesowym Mokotowa. Niecałe 10 km do Dworca Centralnego mieszkańcy będą mogli pokonać w czasie 15-25 minut poruszając się samochodem, 15-20 minut poruszając się Szybką Kolejką Miejską lub 30-40 minut korzystając z transportu miejskiego. Inwestycja otoczona jest licznymi terenami zielonymi (Park Czechowicki, Park Achera), a także obiektami rekreacyjno-sportowymi (Ośrodek Sportu i Rekreacji z basenami, boiskami i kortami tenisowymi). Skorosze – część Ursusa w której realizowana jest inwestycja może pochwalić się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą: liczne przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe, a także przychodnie lekarskie, czy centrum handlowe Skorosze (Alma, Empik, Smyk, Leroy Merlin) oraz wiele osiedlowych sklepików i punktów usługowych (restauracje, kawiarnie, kluby sportowe). Warto podkreślić, że to właśnie ta dzielnica została uznana za najbardziej bezpieczną dzielnicę Warszawy.
Dla wygody klientów – przy inwestycji zostało już uruchomione biuro sprzedaży. W czerwcu czynne jest w każda sobotę w godz. 10-14 a także w środy w godz. 15-19. Spotkania z przedstawicielem działu sprzedaży Wawel Service możliwe są w każdym innym terminie, po umówieniu spotkania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA