Rynek pierwotny
Mieszkania
Domy
Lokale użytkowe
POPULARNE MIASTA
Warszawa
Kraków
Łódź
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Szczecin
Bydgoszcz
Białystok
Lublin
Gdynia
Katowice
Gdynia
Biura
Forum
INWESTYCJE MIESZKANIOWE
Mieszkania
Domy
Aparthotele
INWESTYCJE KOMERCYJNE
Biura
Handel
Hotele
Przemysł
Logistyka
Energetyka
INWESTYCJE PUBLICZNE
Oświata
Drogi i mosty
Komunikacja publiczna
Sport i rekreacja
Kamienice i zabytki
Budynki użyteczności publicznej
POPULARNE MIASTA
Wrocław
Kraków
Warszawa
Poznań
Katowice
Lublin
Gdańsk
Łódź
Białystok
Szczecin
Bydgoszcz
Toruń
Wiadomości
Wielkopolska: 300 nowych miejsc pracy pod Rawiczem dzięki nowej niemieckiej inwestycji
Orzech
17.04.2018, 19:54
Tagi:
WSSE Invest-Park
Rawicz
podstrefa Rawicz
Hengst Filter Polska
Najnowsze artykuły
Co słychać na budowach poszczególnych odcinków drogi ekspresowej S8 Wrocław - Kłodzko? [RAPORT]
Nowe połączenie autostrady A4 z Wschodnią Obwodnicą Wrocławia coraz bliżej. Podpisano porozumienie ws. łącznika Karwiany
Dolny Śląsk: Po niemal pół wieku przerwy pociągi ponownie dotarły do kolejnych części Bielawy
Wielka inwestycja za ok. 600 mln zł! Nowa fabryka małego AGD dla BSH pod Rzeszowem rozpoczęła produkcję
Podsumowanie ruchu pasażerskiego w Katowice Airport w maju 2026 roku
Baltic Power zabezpiecza kluczowe kontrakty na fazę eksploatacji pierwszej polskiej morskiej farmy wiatrowej
Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce tuż przed połową 2026 roku [RAPORT]
Nimlas Group, najszybciej rozwijająca się grupa instalacyjna w krajach nordyckich, wchodzi do Polski
Kosmiczny sojusz polskiego giganta. Radmor, Airbus i Thales zbudują satelitę dla Sił Zbrojnych RP
Polska, gdańska stocznia Remontowa Shipbuilding wybuduje dla Marynarki Wojennej RP dwa okręty za ok. 1,5 miliarda złotych!
Podobne artykuły
Dolny Śląsk: Niemiecki Sitech rozbuduje fabrykę w Głogowie
Aglomeracja Wrocławska: Clinico Medical po raz kolejny inwestuje pod Wrocławiem
Wrocław: Olympus otwiera centrum usług wspólnych we wrocławskim Retro Office House
Szwajcarski potentat piekarniczy Aryzta rozbuduje swoją fabrykę na Dolnym Śląsku
[Aglomeracja Wrocławska] Będzie nowa inwestycja automotive w gminie Miękinia?
[Dolny Śląsk] Budowa fabryki silników Mercedesa w Jaworze ruszy w czerwcu
Press Glass zainwestuje 300 mln zł w Dąbrowie Górniczej
Będzie kolejna duża inwestycja z branży automotive na Dolnym Śląsku?
[Aglomeracja Wrocławska] Kessel kończy rozbudowę fabryki w Biskupicach Podgórnych
[Katowice] Zakończyła się rozbudowa płyty postojowej i modernizacja dróg kołowania na lotnisku w Pyrzowicach
REKLAMA