Internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce wprowadzi się do MLP Poznańźródło: Materiały inwestora

Internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce wprowadzi się do MLP Poznań

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Łazienkaplus.pl S.A. podjęła decyzję o powiększeniu zaplecza magazynowego o 3,5 tys. mkw. Do realizacji tego przedsięwzięcia wybrano MLP Group. Inwestycja jest realizowana w parku logistycznym MLP Poznań, a przekazanie powierzchni planowane jest pod koniec marca 2018 r. W transakcji doradzała i pośredniczyła agencja Axi Immo.
MLP Group przygotowuje 3,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej dla firmy Łazienkaplus.pl. Przekazanie obiektu powstającego w parku logistycznym MLP Poznań planowane jest pod koniec marca 2018 r. – Bardzo cieszymy się z pozyskania nowego najemcy. Nasze obiekty są dobrze dopasowane do potrzeb firm specjalizujących się w sprzedaży online. Zadowolenie obecnych i przyszłych najemców pozwala nam na systematyczny wzrost i poprawę wyników – powiedziała Agnieszka Góźdź, Head of Leasing Department MLP Group S.A.  
Klient poszukiwał nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w okolicach Poznania, która pozwoliłaby na organizację efektywnego łańcucha dostaw, a jednocześnie obsługę klientów indywidulanych na miejscu. Najlepiej warunki Klienta spełniła inwestycja MLP w Poznaniu, ze względu na elastyczne podejście dewelopera i możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb operacyjnych sprzedaży w kanale e-commerce – skomentował Piotr Roszkowski, konsultant Industrial & Logistic w Axi Immo. 
Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce. Podczas 10 lat obecności na rynku online, Sklep odwiedziło już 30 mln użytkowników, którzy dokonali zakupu ponad 2 mln produktów. W tym czasie zrealizowano 415 tysięcy zamówień z 12 kategorii produktowych obecnych w asortymencie Łazienkaplus.pl S.A.
REKLAMA
Jak powiedział Marek Przybył, prezes zarządu Łazienkaplus.pl S.A. decyzja o rozbudowie zaplecza magazynowego, przy współpracy z tak doświadczonym partnerem jak MLP Group, była częścią zaplanowanej i skutecznie wdrażanej strategii rozwoju Łazienkaplus.pl S.A. Wpisuje się ona w pełni w misję Firmy, która zorientowana jest na – Umożliwianie, wszystkim urządzającym, remontującym mieszkanie, dom lub biuro klientom, wygodnych, dostępnych z każdego miejsca, bezpiecznych i zakończonych dostawą na czas zakupów online.
MLP Poznań zlokalizowany jest w miejscowości Koninko, w pobliżu drogi ekspresowej S11 łączącej Poznań z Katowicami. Park znajduje się ok. 16 km od centrum Poznania i 4 km od autostrady A2. Docelowo inwestycja będzie obejmować 86 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych, które powstaną na terenie o powierzchni 19 ha.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA