[wielkopolskie] Jedenasty etap Osiedla Księżnej Dąbrówki koło Poznania na starcie

[wielkopolskie] Jedenasty etap Osiedla Księżnej Dąbrówki koło Poznania na starcie

REKLAMA
W piątek, 31 stycznia rozpoczęła się budowa jedenastego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Nickel Development rozbudowuje je od 19 lat, a kolejne jego odsłony cieszą się niesłabnącą popularnością. Tym razem powstaną tam 63 mieszkania w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Pierwsze z nich znalazły swoich nabywców jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał przyszłego roku.
Najnowsza propozycja Nickel Development to przede wszystkim kompaktowe mieszkania 3-pokojowe. Na Zbrojowej znajdą się jednak również mieszkania dwu- i czteropokojowe. Najmniejsze lokale będą mierzyć 50 mkw., a największe – 80 mkw. Nietrudno jest się domyślić, że najważniejszymi nabywcami takich nieruchomości są rodziny – zarówno te z małymi, jak i nieco starszymi dziećmi. 
Dąbrówka leżąca w gminie Dopiewo po zachodniej stronie Poznania, jest jedną z najlepiej rozwiniętych miejscowości na przedmieściach wielkopolskiej metropolii. Doskonały dojazd do Poznania, a także w dalszą trasę zapewnia droga S11, która łączy się z autostradą A2. Okalające tereny zielone sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu, a przy tym wszystkim miejscowość ma pełną infrastrukturę społeczną. Począwszy od placów zabaw, poprzez sklepy, przychodnie i apteki, galerie handlowe, a na szkołach i przedszkolach skończywszy. W Dąbrówce jest również Dom Kultury oraz kościół, będący prężnie działającą parafią. 
Z całą pewnością sklepy i punkty usługowe oraz przychodnie są ogromnym atutem Dąbrówki. Jednak tym, na co nasi klienci zwracają szczególną uwagę, jest wysokiej jakości infrastruktura drogowo-techniczna – podkreśla Agnieszka Jaworska-Goździewska, specjalista ds. marketingu i PR w Nickel Development. – Dzięki tym udogodnieniom mieszkanie w Dąbrówce posiada wszystkie walory życia w mieście, zachowując jednocześnie atuty przedmieść – dodaje. 
Faktycznie, mieszkając w Dąbrówce można zostawić auto pod domem, nawet gdy pracujemy w Poznaniu. Ze stacji Palędzie, będącej w odległości spaceru od Osiedla Księżnej Dąbrówki, dojedziemy na poznański Dworzec Główny w kwadrans. 
Nickel Development przyzwyczaił już swoich klientów z Osiedla Księżnej Dąbrówki do tego, że tamtejsze mieszkania zawsze mają balkony i tarasy, a nierzadko również ogrody. Tak jest i tym razem. Z mieszkań parterowych można wyjść do ogrodu. Aktualnie w ofercie jest 19 takich lokali. Największy ogród jest ponad 300-metrowy. Balkony będą miały powierzchnię do prawie 10 mkw., a tarasy nawet do 25 mkw. 
Estetyka wykończenia budynków będzie nawiązywać do wcześniejszych etapów. Dwa piętra i czterospadzisty dach to już znak rozpoznawczy Osiedla Księżnej Dąbrówki. Również i tym razem klienci mogą liczyć na styl, który po raz pierwszy pojawił się w etapie Zamkowa i natychmiast zyskał licznych zwolenników. 
Bardzo cieszymy się, że z każdym nowo budowanym etapem Osiedla Księżnej Dąbrówki, dostajemy potwierdzenie trafnej decyzji o zakupie gruntów na terenie Dąbrówki. Mamy dzięki temu do dyspozycji teren, który pozwoli nam pomóc wielu osobom spełnić ich marzenia o mieszkaniu na przedmieściach, które dają przestrzeń i swobodę, tak rzadko spotykaną w centrum miasta – mówi Agnieszka Jaworska-Goździewska.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Podpisano umowę na budowę drugiego odcinka obwodnicy Dzierżoniowa
W przyszłym roku mają rozpocząć się prace przy budowie kolejnego etapu obwodnicy Dzierżoniowa. Koszt...
Kraków: Jest ostateczna lista projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego
Mieszkańcy będą mogli oddać swoje głosy na wybrane projekty w dniach od 25 września do 5 październik...
Poznań: Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę ulicy Królowej Jadwigi
Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg na remont ulicy Królowej Jadwigi. Firmy mogą...
Łódź: Kolejne ulice w centrum przejdą remont
Ulice Ogrodowa oraz Północna przejdą remont. Miasto wybrało najlepszą koncepcję zagospodarowania ter...
Wrocław: Bulwar Fizyków i Ogród Doświadczeń nad Odrą mają szansę na rozbudowę
Jest szansa, że położony w samym centrum Wrocławia nadodrzański Bulwar Zwierzyckiego doczeka się kol...
Most w Pilchowicach wpisany do rejestru zabytków. Decyzja jest już prawomocna
Sławny już most kolejowy w Pilchowicach na Dolnym Śląsku jest już prawnie chroniony. W sierpniu obie...
Podwyżka opłat za parkowanie we Wrocławiu uchwalona. Nawet 7,70 zł za godzinę
Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej przegłosowana została podwyżka opłat za parkowanie we Wrocławiu....
Rynek biurowy w Polsce – duży wzrost wynajmu powierzchni biurowych
Według danych Real Estate Digital Data (REDD), największej bazy danych o rynku biurowym w Polsce, ak...
Przystanek kolejowy Kraków Business Park doczeka się przebudowy
Inwestycja zostanie zrealizowana, w ramach trwającej przebudowy linii E30 na trasie Katowice-Kraków....
Kraków: Młodzieży 35 – osiedle bliźniaków powstaje w Bieżanowie-Prokocimiu [WIZUALIZACJE]
Krakowski deweloper TD Projekt buduje przy ulicy Młodzieży kilkanaście domów. Będę gotowe z początki...