[wielkopolskie] Jedenasty etap Osiedla Księżnej Dąbrówki koło Poznania na starcieźródło: Materiały inwestora

[wielkopolskie] Jedenasty etap Osiedla Księżnej Dąbrówki koło Poznania na starcie

REKLAMA
W piątek, 31 stycznia rozpoczęła się budowa jedenastego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Nickel Development rozbudowuje je od 19 lat, a kolejne jego odsłony cieszą się niesłabnącą popularnością. Tym razem powstaną tam 63 mieszkania w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Pierwsze z nich znalazły swoich nabywców jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał przyszłego roku.
Najnowsza propozycja Nickel Development to przede wszystkim kompaktowe mieszkania 3-pokojowe. Na Zbrojowej znajdą się jednak również mieszkania dwu- i czteropokojowe. Najmniejsze lokale będą mierzyć 50 mkw., a największe – 80 mkw. Nietrudno jest się domyślić, że najważniejszymi nabywcami takich nieruchomości są rodziny – zarówno te z małymi, jak i nieco starszymi dziećmi. 
Dąbrówka leżąca w gminie Dopiewo po zachodniej stronie Poznania, jest jedną z najlepiej rozwiniętych miejscowości na przedmieściach wielkopolskiej metropolii. Doskonały dojazd do Poznania, a także w dalszą trasę zapewnia droga S11, która łączy się z autostradą A2. Okalające tereny zielone sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu, a przy tym wszystkim miejscowość ma pełną infrastrukturę społeczną. Począwszy od placów zabaw, poprzez sklepy, przychodnie i apteki, galerie handlowe, a na szkołach i przedszkolach skończywszy. W Dąbrówce jest również Dom Kultury oraz kościół, będący prężnie działającą parafią. 
Z całą pewnością sklepy i punkty usługowe oraz przychodnie są ogromnym atutem Dąbrówki. Jednak tym, na co nasi klienci zwracają szczególną uwagę, jest wysokiej jakości infrastruktura drogowo-techniczna – podkreśla Agnieszka Jaworska-Goździewska, specjalista ds. marketingu i PR w Nickel Development. – Dzięki tym udogodnieniom mieszkanie w Dąbrówce posiada wszystkie walory życia w mieście, zachowując jednocześnie atuty przedmieść – dodaje. 
Faktycznie, mieszkając w Dąbrówce można zostawić auto pod domem, nawet gdy pracujemy w Poznaniu. Ze stacji Palędzie, będącej w odległości spaceru od Osiedla Księżnej Dąbrówki, dojedziemy na poznański Dworzec Główny w kwadrans. 
Nickel Development przyzwyczaił już swoich klientów z Osiedla Księżnej Dąbrówki do tego, że tamtejsze mieszkania zawsze mają balkony i tarasy, a nierzadko również ogrody. Tak jest i tym razem. Z mieszkań parterowych można wyjść do ogrodu. Aktualnie w ofercie jest 19 takich lokali. Największy ogród jest ponad 300-metrowy. Balkony będą miały powierzchnię do prawie 10 mkw., a tarasy nawet do 25 mkw. 
Estetyka wykończenia budynków będzie nawiązywać do wcześniejszych etapów. Dwa piętra i czterospadzisty dach to już znak rozpoznawczy Osiedla Księżnej Dąbrówki. Również i tym razem klienci mogą liczyć na styl, który po raz pierwszy pojawił się w etapie Zamkowa i natychmiast zyskał licznych zwolenników. 
Bardzo cieszymy się, że z każdym nowo budowanym etapem Osiedla Księżnej Dąbrówki, dostajemy potwierdzenie trafnej decyzji o zakupie gruntów na terenie Dąbrówki. Mamy dzięki temu do dyspozycji teren, który pozwoli nam pomóc wielu osobom spełnić ich marzenia o mieszkaniu na przedmieściach, które dają przestrzeń i swobodę, tak rzadko spotykaną w centrum miasta – mówi Agnieszka Jaworska-Goździewska.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Po Polsce jeździ już 60 nowoczesnych wagonów PKP Intercity
Flotę PKP Intercity wzmocniły ostatnie z 60 wagonów, które zmodernizowała PESA Bydgoszcz w konsorcju...
W Warszawie trwa rewitalizacja Fabryki Norblina ArtN [FILM]
Grupa Capital Park realizuje swoją flagową, wielofunkcyjną inwestycję rozrywkowo-usługowo-biurową Ar...
W Krakowie powstaje pierwszy biurowiec wielkiego kompleksu The Park Cracow [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Krakowie, przy ulicy Saskiej 25 trwa budowa nowego, dużego kompleksu biurowego. Inwestorem The Par...
Osiedle Koncept powstanie w Gdańsku
Deweloper Inpro S.A. rozpoczął sprzedaż osiedla Koncept. Kompleks powstaje w gdańskim Zakoniczynie....
Remont Panoramy Racławickiej we Wrocławiu zakończy się z opóźnieniem?
Trwa remont jednej z największych atrakcji turystycznych Wrocławia – Panoramy Racławickiej. Pierwotn...
WSSE Invest-Park liderem wśród 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsce
2500 nowych miejsc pracy oraz 770 mln złotych nakładów inwestycyjnych zadeklarowali przedsiębiorcy w...
Biurowy Wrocław powiększy się w tym roku tylko o 50,4 tys. mkw. [RAPORT]
Według raportu "Office Occupier: Rynek biurowy we Wrocławiu" firmy doradczej Cresa, wolumen transakc...
W Warszawie rusza budowa osiedla Fabrica Ursus [WIZUALIZACJE]
W warszawskiej dzielnicy Ursus rusza budowa nowego osiedla, które będzie wkomponowane w legendarną z...
Biurowiec Central Point w Warszawie coraz bliżej ukończenia [FILM]
Powoli zbliża się do końca budowa biurowca Central Point w Warszawie. Wieżowiec osiągnął już swoją d...
Shell zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Krakowie o kolejne 400 osób
Holendersko-brytyjski Shell po raz kolejny stawia na stolicę Małopolski. Ten wielki, międzynarodowy...