[wielkopolskie] Ruszyła rozbudowa podpoznańskiego Osiedla Księżnej Dąbrówki. PTB Nickel generalnym wykonawcą inwestycji Rycerska.

[wielkopolskie] Ruszyła rozbudowa podpoznańskiego Osiedla Księżnej Dąbrówki. PTB Nickel generalnym wykonawcą inwestycji Rycerska.

REKLAMA

Na początku maja br., 4 km od granic Poznania, firma PTB Nickel rozpoczęła realizację Rycerskiej – kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Inwestycja poznańskiego dewelopera, spółki Nickel Development, ma zostać oddana do użytkowania już w 2014 r. W gminie Dopiewo PTB Nickel jako generalny wykonawca wybuduje piętnaście 2-piętrowych domów wielorodzinnych oraz całą infrastrukturę nowo powstającego osiedla.

 

Z początkiem maja br. PTB Nickel rozpoczęło budowę Rycerskiej, najnowszej inwestycji mieszkaniowej spółki Nickel Development. W prężnie rozwijającej się gminie Dopiewo, zaledwie 16 km od Centrum Poznania, do 2014 r. firma zrealizuje kolejny etap kameralnego Osiedla Księżnej Dąbrówki. Na terenie miejscowości Dąbrówka powstanie piętnaście 2-piętrowych budynków wielorodzinnych z garażami i miejscami parkingowymi oraz towarzysząca im infrastruktura, w tym m.in. nowoczesny i bezpieczny plac zabaw, utwardzone kostką, oświetlone uliczki oraz osiedlowa zieleń. Każdy z budynków będzie się wyróżniał własnym unikalnym kolorem elewacji oraz klatki schodowej, który pozwoli na jego łatwą identyfikację.

 

Osiedle Księżnej Dąbrówki to szczególne miejsce na mapie okolic Poznania i bardzo się cieszymy, że nasza firma może od kilkunastu lat uczestniczyć w jego rozwoju – mówi Michał Nickel, prezes PTB Nickel. – Stała współpraca z należącym do naszej Grupy deweloperem, spółką Nickel Development, oraz szereg zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych pozwala nam budować wysokiej jakości obiekty w wyjątkowo korzystnej dla ostatecznego nabywcy cenie. W przypadku Dąbrówki bardzo dużą uwagę przykładamy do wykonania osiedlowej infrastruktury, która w każdym kolejnym etapie rozwoju osiedla jest szczególnie starannie planowana przez inwestora.

 

W ramach prowadzonej przez PTB Nickel inwestycji powstaną mieszkania dwupokojowe o pow. 48 m2, trzypokojowe o pow. 67 m2 oraz czteropokojowe o pow. 78 m2. Atutami lokali znajdujących się na parterze będą prywatne, przydomowe ogrody zajmujące od 82 do 218 m2, natomiast tych na wyższych kondygnacjach duże tarasy o powierzchni od 12 do aż 43 m2. Na osiedlu wybudowane zostaną także miejsca parkingowe, zlokalizowane wzdłuż ulic i oddzielone od budynków pasem chodnika i zieleni oraz 22 garaże o pow. ponad 21 m2.

 

Projektując Rycerską postawiliśmy przede wszystkim na wygodę mieszkańców i detale wykończenia osiedla, zarówno budynków, jak i infrastruktury. Bardzo zależy nam na oddaniu w ręce klientów mieszkań wykonanych w jak najlepszej jakości i w jak najkorzystniejszej cenie, a doświadczenie i dotychczasowe realizacje PTB Nickel gwarantują osiągniecie naszych celów – wyjaśnia Magda Deszczyńska, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Nickel Development – Obecnie w sprzedaży dostępne są pierwsze cztery domy etapu Rycerska. Ceny mieszkań zaczynają się już od 199 tys. zł. Dla pierwszych klientów przygotowaliśmy specjalne wiosenne promocje, które można znaleźć na stronie internetowej inwestycji www.dabrowki.com.

 

Osiedle Księżnej Dąbrówki położone jest w jednej z najciekawszych lokalizacji podmiejskich Poznania – w rozwijającej się bardzo prężnie gminie Dopiewo. Łatwy dojazd do centrum miasta zapewnia zarówno wybudowana w 2012 r. zachodnia obwodnica stolicy Wielkopolski, jak i pobliska stacja kolejowa Palędzie.

W samej Dąbrówce do dyspozycji mieszkańców znajduje się szereg punktów handlowo-usługowych, w tym galeria handlowa z marketem Biedronka, piekarnio-cukiernią, apteką, restauracją czy krytym placem zabaw dla dzieci. Na budowanym przez PTB Nickel osiedlu firmy Nickel Development działa klub malucha, a w jego okolicy dwie nowoczesne szkoły – podstawowa i gimnazjum. Gmina oferuje także, m.in. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie, doskonałe warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportu, w tym np. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, karate, jogi, fitnessu, pływania, żeglarstwa, surfingu czy jazdy na rowerze. Bliski kontakt z naturą zapewniają natomiast pobliski Las Zakrzewski, kąpielisko w Zborowie czy plaża na wschodnim brzegu Jeziora Niepruszewskiego.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Pierwszy pociąg hybrydowy szykuje się do podróży po Dolnym Śląsku
Pierwszy z sześciu pociągów hybrydowych zamówionych przez Koleje Dolnośląskie dotarł do legnickiej b...
Pod Warszawą powstanie 60 market OBI w Polsce
W aglomeracji warszawskiej ruszyła budowa piątego marketu sieci OBI. Będzie to jednocześnie 60 sklep...
Francuski potentat z branży logistycznej GEFCO rozwija swoje dwa centra pod Wrocławiem
Kolejna wielka i znana międzynarodowa firma stawia na Aglomerację Wrocławską i inwestuje w rozwój. F...
W Krakowie trwa budowa nowej wielofunkcyjnej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski, przy ul. Buszka trwa budowa nowej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej (...
Wrocław: Naprzeciwko Toru Wyścigów Konnych powstaje nowy obiekt hotelowy [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 3 na osiedlu Krzyki-Partynice, naprzeciwko Toru Wyścigów...
Hotel Reymont w Łodzi zmieni się w butikowy Aiden by Best Western [WIZUALIZACJE]
Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, przy ul. Legionów 81, w pobliżu Manufaktury - jednej z...
Ericsson zwiększy zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Krakowie i Łodzi
Szwedzki koncern Ericsson zwiększa zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Polsce, które zn...
NOYEN rozbudowuje swoją fabrykę w Lublinie i zwiększa produkcję
W najbliższych dniach rozpocznie się rozbudowa infrastruktury firmy NOYEN znajdującej się w Lublinie...
Chiński gigant inwestuje pod Wrocławiem
Chiński gigant z branży EMS zainwestuje 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na ter...
Tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [FILM]
Roboty budowlane na ursynowskim odcinku drogi ekspresowej S2 węzeł Puławska - węzeł Warszawa Wilanów...