Osiedle Tulipanowe blisko rodziny

Osiedle Tulipanowe blisko rodziny

wielkopolskie
REKLAMA
Dom to ważne miejsce dla całej rodziny. Z jednej strony przeżywamy w nim najpiękniejsze chwile naszego życia, z drugiej to również budynek, który musi być funkcjonalny i spełniać wiele wymagań. W Środzie Wielkopolskiej powstaje inwestycja z myślą o potrzebach rodziny.
Przy spokojnej ulicy Akacjowej trwa budowa kolejnej inwestycji firmy Planetbud Development. Składa się na nią 19 domów w zabudowie szeregowej, o powierzchni 74,32 mkw. Funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że przestrzeń ta będzie wygodna dla rodziny. Na parterze mieści się salon wraz z aneksem kuchennym, a także toaletą. Natomiast na piętrze usytuowane są trzy sypialnie z łazienką. Dodatkowym atutem jest ogródek, a także dwa miejsca postojowe w cenie. Okolica sprzyja rodzinie. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduje się przedszkole. Tereny zielone pozwalają na spokojne spacery. Bogata infrastruktura miasta sprawia, że życie w tej podpoznańskiej miejscowości jest dogodne – znajduje się tutaj ryneczek, na którym można zaopatrywać się w świeże i zdrowe produkty lokalne, a także duże dyskonty spożywcze. W ostatnim czasie rozwinęły się również tereny rekreacyjne miasta. Nad średzkim jeziorem powstały przepiękne trasy spacerowe, które dzięki przeprowadzonej modernizacji są świetnym miejscem do wypoczynku dla całej rodziny. Miasto jest również dobrze skomunikowane. W ubiegłym roku uruchomiono tutaj bezpłatną komunikację miejską. Do stolicy Wielkopolski można stąd dotrzeć w zaledwie 20 minut szybką trasą katowicką lub w 34 minuty pociągiem.
REKLAMA
Dla rodzin istotny będzie fakt, że dom na Osiedlu Tulipanowym można nadal nabyć z rządową dopłatą w ramach programu MdM. – Lokale będą gotowe do odbioru we wrześniu bieżącego roku. Osoby, które otrzymają dofinansowanie w ramach MdM z budżetu na rok 2017 mogą liczyć na pomoc. Dostosowaliśmy harmonogram spłaty ostatniej transzy do wymogów programu – mówi Weronika Potarzycka, z biura sprzedaży Planetbud Development. Takie udogodnienie umożliwia zakup mieszkania i jego odbiór jeszcze w tym roku. Kwota dofinansowania, w zależności od spełnianych warunków, może wahać się od 18.535 zł do 72.286,50 zł. Beneficjenci programu, którzy zamierzają ubiegać się w tym roku o środki z puli na rok 2017 mogą wykorzystać 50 proc. wszystkich zaplanowanych na ten rok pieniędzy. Pozostałe wnioski będą rozpatrywane dopiero w przyszłym roku. Według danych szacowanych przez  banki, w samym kwietniu wykorzystano już 115 z 373 mln zł przeznaczonych na ten program. Osoby, które zamierzają ubiegać się o dofinansowanie muszą więc spieszyć się z zakupem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA