Wrocław: Jakon wchodzi na Lipę Piotrowską. Zagospodaruje prawie dwa hektaryźródło: UM Wrocławia

Wrocław: Jakon wchodzi na Lipę Piotrowską. Zagospodaruje prawie dwa hektary

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowe osiedle powstanie wzdłuż ulicy Waniliowej na odcinku od Lawendowej do Cynamonowej. To będzie kolejna inwestycja w stolicy Dolnego Śląska tego dewelopera z Tarnowa Podgórnego po Osadzie Złotnickiej.
Jakon Sp. z o.o. złożył 29 października wniosek o pozwolenie na budowę przy ul. Waniliowej na Lipie Piotrowskiej zespołu budynków wielorodzinnych. Powstanie na działkach nr 2/2 oraz 2/4, o łącznej powierzchni 1,7915 ha. Deweloper nie udziela na razie żadnych informacji. We Wrocławiu realizuje Osadę Złotnicką, czyli kompleks dziewięciu budynków wielorodzinnych.
UM Wrocławia

Nowe mieszkania na Lipie Piotrowskiej

REKLAMA
Przy ul. Waniliowej powstanie więcej inwestycji. W lipcu donosiliśmy o dwóch kolejnych. Jedna z nich to Rubicon House od K&T Dom. Dwupiętrowy budynek wielorodzinny pomieści ponad 20 mieszkań o metrażach do 63,74 mkw. Na dachu powstanie taras dla mieszkańców.
materiały inwestora
Za to we wrześniu pisaliśmy o planowanym przedsięwzięciu przy ul. Pełczyńskiej. Prywatny inwestor zamierza zbudować tam budynek wielorodzinny, zgodnie z nowymi warunkami zabudowy. Gdy miasto sprzedawało działkę, przewidywało realizację domu jednorodzinnego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA