Miasto przygotowuje do sprzedaży atrakcyjną działkę na Nowym Dworze

Miasto przygotowuje do sprzedaży atrakcyjną działkę na Nowym Dworze

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Gmina Wrocław przygotowuje do sprzedaży działkę na Nowym Dworze, na ulicy Żernickiej, obok stacji kolejowej Wrocław-Nowy Dwór i pętli autobusowej MPK. Według miejskich planów przeznaczenie tego terenu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dopuszcza następujące funkcje: handel detaliczny małopowierzchniowy, usługi, biura, pracownie artystyczne, pracownie medyczne, obiekty leczenia zwierząt, gastronomię, rozrywkę, parkingi, obiekty upowszechniania kultury, produkcję drobną, obiekty hotelowe.
Powierzchnia działki wynosi 6227 m2 i znajduje się tuż obok dawnego targowiska. Na razie gmina nie podała jeszcze daty przetargu na tę nieruchomość ani ceny wywoławczej. Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnym, dobrze skomunikowanym miejscu i jest wielce prawdopodobne, że szybko znajdzie swojego nabywcę. Dużo będzie zależało od ceny, za jaką miasto skłonne będzie sprzedać na przetargu tę nieruchomość. 
REKLAMA
Niewykluczone, że do przetargu stanie jedna z sieci marketów, która jest już obecna we Wrocławiu, a jako jedyna z największych sieci nie posiada jeszcze sklepu na osiedlu Nowy Dwór.
Przypomnimy, że na tym wielkim, wrocławskim osiedlu swoje markety mają już: Biedronka (2 sklepy), Lidl, Netto, Polo Market (po jednym sklepie). Z największych sieci obecnych w Polsce, na osiedlu brakuje jeszcze: Aldi, Dino i Stokrotki.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA