Nowa inwestycja przy ul. Obornickkej 99

Nowa inwestycja przy ul. Obornickkej 99

Wroclaw
REKLAMA

We Wrocławiu buduje się coraz więcej. Jest to fakt, któremu nie zaprzeczy nikt kto chociaż raz w tygodniu spaceruje po centrum lub przedmieściach stolicy Dolnego Ślaska. Miasto się rozwija, a żeby ten rozwój mógł być utrzymany baza mieszkań musi się zwiększać.

 

Rozumiejąc potrzeby ludzi i miasta deweloper Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane (WPB) ogłosił, kilka dni temu, rozpoczęcie prac nad nową inwestycją mieszkaniową. WPB na wrocławskim rynku obecne jest już ponad 55 lat. Firma posiadająca tak duże doświadczenie i tradycje zdążyła w międzyczasie wybudować budynki dla wszystkich spółdzielni mieszkaniowych Wrocławia. Do dnia dzisiejszego sprzedała ponad 33 000 mieszkań. Jak czytamy na stronie dewelopera: „Co szósty wrocławianin mieszka w budynku wybudowanym przez WPB”.

 

Przy ul. Obornickiej 99 zostanie wybudowany pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny. W ofercie znajdą się mieszkania dające duże możliwości aranżacyjne. Zakres metraży od 28 mkw. do 75 mkw. pozwala na zakup mieszkania zarówno singlom, a także młodym parom i rodzinom z dziećmi. Ceny mieszkań maja rozpoczynać się od 4980 zł/mkw. Będzie istniała możliwość wyboru pomiędzy jedno-, dwu, trzy- i czteropokojowymi lokalami.

 

REKLAMA

Pod budynkiem znajdzie się garaż podziemny. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy nie będą zmuszeni do szukania miejsc parkingowych poza obrębem działki. Dotarcie do poziomu parkingu oraz komunikacja wewnętrzna ma być łatwiejsze dzięki zastosowaniu windy osobowej.

Cała inwestycje podłączona jest do miejskiej sieci ciepłowniczej. Dostępne mają być także komórki lokatorskie. Każde mieszkanie wyposażone będzie, w zależności od kondygnacji, w taras, ogródek zielony lub balkon.

 

Ul. Obornicka położona jest w północnej części Wrocławia na trasie prowadzącej do Obornik Śląskich. Do Rynku Wrocławskiego samochodem będziemy w stanie dojechać w mniej niż 15 minut. W odległości około 1,5 km od Obornickiej znajdują się wały Starej Odry – atrakcyjna przestrzeń rekreacyjno-spacerowa.

Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na 31 grudnia 2015 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA