Wrocławska Magnolia zdobyła tytuł Centrum Handlowego Roku

Wrocławska Magnolia zdobyła tytuł Centrum Handlowego Roku

Wrocław
REKLAMA
Pokonała warszawskie Janki, Forum Gliwice i Galerię Krakowską. Polska Rada Centrów Handlowych w konkursie PRCH Retail Awards uznała wrocławską Magnolię "Centrum Handlowym Roku".
Projekty nominowane do nagrody były oceniane na podstawie przesłanych aplikacji konkursowych przez jury złożone z ekspertów ds. rozwoju, zarządzania centrami handlowym, wynajmu, architektury, marketingu oraz przedstawicieli najemców. Ich zadaniem była merytoryczna ocena zgłoszeń pod kątem jakości, innowacyjności i efektywności. Najistotniejszym kryterium oceny były wizyty w wybranych przez Jury centrach i sieciach handlowych.
Magnolia Park w kategorii Centrum Handlowe Roku rywalizowała z warszawskimi Jankami, Forum Gliwice oraz Galeria Krakowską. Największe wrocławskie centrum zostało wyróżnione m.in. za proces powstawania i komercjalizacji, dane dotyczące efektywności oraz architekturę i kontekst urbanistyczny.
REKLAMA
Cieszę się, że nasza ciężka praca włożona w przygotowanie spójnej i nowatorskiej strategii działań oraz konsekwentne jej wdrażanie sprawiły, że nasz sukces dostrzegli również eksperci branży. Z dumą odbierałem nagrodę dla Centrum Handlowego Roku - mówił odbierając statuetkę statuetek w warszawskiej Fabryce Trzciny Adrian Zawadzki, dyrektor Magnolii.
Konkurs PRCH Retail Awards odbywał się w tym roku po raz drugi. Jego organizatorem jest Polska Rada Centrów Handlowych zrzeszająca ponad 170 inwestorów, deweloperów i najemców centrów handlowych z całego kraju.
Autor: js

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA