Wrocławskie lotnisko walczy o zwycięstwo w prestiżowym plebiscycie

Wrocławskie lotnisko walczy o zwycięstwo w prestiżowym plebiscycie

Wrocław
REKLAMA

Port Lotniczy Wrocław ubiega się o tytuł "Lotniska Przyjaznego Pasażerowi" w prestiżowym plebiscycie portalu Pasazer.com. O zwycięstwie zadecydują głosy podróżnych, którzy ocenią polskie lotniska pod względem jakości obsługi, wyglądu terminali czy komfortu dojazdu do lotniska. Jak w tej edycji wypadnie wrocławskie lotnisko?

"Lotnisko Przyjazne Pasażerowi" to plebiscyt organizowany przez branżowy portal Pasazer.com. Udział w nim biorą wszystkie polskie porty lotnicze. Wrocławskie lotnisko już po raz drugi znajdzie się w gronie kandydatów do tego prestiżowego tytułu.

- W tym plebiscycie najważniejsze są głosy oddane przez użytkowników. Każdy z naszych pasażerów może wcielić się teraz w rolę "Tajemniczego Pasażera" i wedle uznania ocenić nowy terminal. Konkurencja jest spora, ale nie obawiamy się oceny. Biorąc pod uwagę nowoczesną infrastrukturę i obsługę na europejskim poziomie, jesteśmy przekonani, że Wrocław ma duże szanse na zwycięstwo. Do głosowania zachęcamy wszystkich pasażerów, którzy korzystają z naszych usług. Poleć Wrocław! - zachęca Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.


Bieżąca odsłona plebiscytu będzie jedną z pierwszych okazji do porównania nowych polskich lotnisk, które powstały albo zostały znacząco zmodernizowane w związku z UEFA EURO 2012T. Wrocławski terminal nawiązuje do najlepszych europejskich wzorców, uchodzi za jeden z najbardziej nowoczesnych w Polsce i znacząco zmienił jakość podróżowania ze stolicy Dolnego Śląska. Został wyposażony w 8 stanowisk kontroli bezpieczeństwa, 22 stanowiska odprawy biletowo-bagażowej i 13 gate'ów. Już teraz może obsłużyć prawie 4 miliony pasażerów rocznie, a docelowo - po ewentualnej dalszej rozbudowie - nawet 7 milionów podróżnych. Na tle pozostałych lotnisk regionalnych wyróżnia się specjalnymi rękawami lotniczymi, które umożliwiają sprawną i szybką obsługę podróżnych. Do dyspozycji pasażerów oddano też blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 600 na "parkingu długoterminowym".

Plebiscyt "Lotnisko przyjazne pasażerowi" trwa od 10 lipca do 30 września 2012 roku. Każdy może oddać głos na Facebooku i stronie internetowej Pasazer.com. Dwie osoby spośród głosujących zostaną nagrodzone biletami LOT-u na rejsy po Europie. Plebiscyt zakłada również możliwość wcielenia się w rolę "Tajemniczego Pasażera". Jedynym warunkiem jest to, by w okresie trwania zabawy lecieć z ocenianego polskiego lotniska. "Tajemniczy Pasażerowie" otrzymają od redakcji Pasazer.com szczegółowy formularz, w którym będą mogli w dokładniejszy sposób ocenić funkcjonowanie wybranych portów.

REKLAMA
Autor: jg

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA