Zmiany na Ofiar Oświęcimskich: likwidacja miejsc parkingowych i zakaz ruchuźródło: ZDiUM

Zmiany na Ofiar Oświęcimskich: likwidacja miejsc parkingowych i zakaz ruchu

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Koniec z parkowaniem przy ulicy Ofiar Oświęcimskich, między ulicą Gepperta i Świdnicką. Od środy zmieni się tam organizacja ruchu.
Jak informują przedstawiciele Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, od 16 listopada zmieni się organizacja ruchu kołowego na ulicy Ofiar Oświęcimskich, na odcinku od ulicy Gepperta do Świdnickiej. 
REKLAMA
Zmiana polegać będzie na likwidacji miejsc postojowych oraz wprowadzeniu zakazu ruchu i strefy zamieszkania na obszarze od nr 15 aż do Świdnickiej (po obydwu stronach ulicy). Zakaz nie dotyczy obsługi komunikacyjnej wybranych posesji oraz dostaw towaru w określonych dniach i godzinach – tłumaczy Ewa Mazur ze ZDiUM-u.

Zapytaliśmy, czy to oznacza, że nie będzie już można dojechać ulicą Ofiar Oświęcimskich aż do końca garaży i skręcić na "dziki" parking pomiędzy tymi garażami a kamienicami przy Rynku.
Na tabliczce przy znaku B-1 jest napisane, że zakaz ruchu nie dotyczy mieszkańców posesji Rynek 19-27, 28, Świdnicka 1,3,5 oraz Ofiar Oświęcimskich od nr 12 do 23 – doprecyzowuje Ewa Mazur.


Komentarze (1)

Napisz komentarz
Bres(gość)
Cyt.z Dyr.2LO ps."Binia" : Totalna glupota objawiajaca sie wrodzona pasja niszczycielska" Dodam : prezydentow i ludzi z ZDiUM-u. Zamiast budowac parkingi podziemne pod nowymi budynkami wg zasady : 1 poziom dla mieszkancow + 1 poziom dla parkingu dla turystow, klientow oraz podziemne parkingi pod podworkami, likwiduja istniejace parkingi, miejsca parkingowe, zwezaja i zamykaja ulice. Zamist rozwijac miasto, zwijaja je. Juz zniszczyli przemysl, kulture, sztuke, niszcza nauke. Ciekawe kiedy padna tam wszystkie sklepy i knajpy ?! I kiedy Prawdziwi Wroclawiacy wyjda na ulice i pogonia : i zarzad i niewydarzonych urzednikow magistratu i radnych. Kiedy zrozumiecie ze 90 % mieszkancow ma auta i chce nimi jezdzic bo tak jest najszybciej i najwygodniej. A tramwajem czy busem nikt nie bedzie jezdzil na zakupy czy do knajpy. Wracajcie z powrotem na wiochy i zabierzcie ze soba tramwaje. Wtedy znikna korki i wroclaw stanie sie znow przejezdny. Z dnia na dzien Miastu przybedzie 100 % jezdni, a jak powyrywamy ch... zdroja to przybedzie1000% bezplatnych miejsc parkingowych. W 10 lat odbudujemy i  poszerzymy z powrotem ulice ktore zwezyliscie lub przerobiliscie na deptaki przez ostatnie 30 lat. Wtedy rodowici Wroclawiacy odzyja razem z Miastem. A Wroclaw wroci do Europy
REKLAMA