WSSE Invest-Park buduje kompleks hal magazynowo-produkcyjnych w Ząbkowicach ŚląskichWSSE "INVEST-PARK"

WSSE Invest-Park buduje kompleks hal magazynowo-produkcyjnych w Ząbkowicach Śląskich

Orzech
Orzech
REKLAMA

Dzięki nowej inwestycji Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" (WSSE) w Ząbkowicach Śląskich jest szansa na wiele nowych miejsc pracy. Strefa konsekwentnie realizuje program budowy hal magazynowo-produkcyjnych na Dolnym Śląsku z myślą o małych i średnich firmach i inwestorach. Przedsięwzięcie ma zostać ukończone w połowie tego roku.

W ramach inwestycji powstanie kompleks sześciu hal magazynowo – produkcyjnych wraz z częścią socjalno – biurową, pełną infrastrukturą zagospodarowania terenu oraz instalacją fotowoltaiczną oraz dogodną dla inwestorów infrastrukturą.

Inwestycja ma współgrać i tworzyć większą całość wraz z Euro-Park Ząbkowice, czyli parkiem przemysłowym o powierzchni około 130 ha. Od Wrocławia dzieli go jedynie 60 km, a jego zlokalizowanie przy drodze krajowej nr 8 będzie czynić go ciekawą opcją dla dolnośląskich firm.

WSSE "INVEST-PARK"
WSSE "INVEST-PARK"

Postęp prac na budowie w Ząbkowicach Śląskich zweryfikowali Prezes Zarządu WSSE Piotr Wojtyczka oraz Poseł na Sejm RP Marcin Gwóźdź.

WSSE "INVEST-PARK"

Inwestycja oznacza zagospodarowanie przeszło 5000 mkw. i budowę nowoczesnego obiektu zlokalizowanego przy ul. Cukrowniczej. Cała przestrzeń wraz z częścią socjalno-biurową zostanie przeznaczona na potrzeby przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy stworzą w Ząbkowicach Śląskich nowe miejsca pracy.

REKLAMA
WSSE "INVEST-PARK"
WSSE "INVEST-PARK"
WSSE "INVEST-PARK"

Dzięki budowie kompleksu hal magazynowo-produkcyjnych przez WSSE "Invest-Park" i zagospodarowaniu terenów w Euro-Parku przez Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (ARP S.A.) powinno powstać w przeciągu kilku najbliższych kilku lat wiele nowych miejsc pracy, co powinno też przyczynić się do większego rozwoju gospodarczego tej części Dolnego Śląska.

Podobne obiekty zostaną wybudowane w Wałbrzychu, Nysie, Brzegu, Jaworzynie Śląskiej oraz we Wrześni. Z kolei w samych Ząbkowicach inwestycja ma współgrać i tworzyć większą całość wraz z Euro-Park Ząbkowice, czyli parkiem przemysłowym o powierzchni około 130 ha. Od Wrocławia dzieli go jedynie 60 km, a jego zlokalizowanie przy drodze krajowej nr 8 będzie czynić go ciekawą opcją dla dolnośląskich firm.

WSSE "Invest-Park" posiada w swojej ofercie gotowe hale przemysłowe, które dostępne są dla inwestorów pod wynajem lub leasing.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
LarryMoseley
https://www.mybkexperience.onl/
REKLAMA