Zamieszkaj na Swojczycach. Pierwszy etap Działoszyńskiej na ukończeniufot. Profit Development

Zamieszkaj na Swojczycach. Pierwszy etap Działoszyńskiej na ukończeniu

Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Cenisz sobie spokój i harmonię, ale nie chcesz rezygnować z uroków Wrocławia? To co najlepsze w posiadaniu własnego domu i życiu w dużym mieście łączy ze sobą klimatyczne osiedle przy Działoszyńskiej. Aktualnie na ukończeniu jest I etap.

Osiedle willi miejskich na wrocławskich Swojczycach to kolejna inwestycja firmy Profit Development, która ceni sobie balans pomiędzy dobrą lokalizacją oferowanych mieszkań a kumulowaniem detali ułatwiających życie codzienne. Deweloper kończy aktualnie pierwszy etap osiedla Działoszyńska. Czym to miejsce wyróżnia się spośród ofert mieszkaniowych w stolicy Dolnego Śląska?

Myślą przewodnią Działoszyńskiej była satysfakcja i komfort codziennego życia mieszkańców. Jako że komfort to pojęcie wielowymiarowe, postanowiliśmy podejść do niego z szerokiej perspektywy. Dodaliśmy do projektu rozwiązania, dzięki którym osiedle będzie nie tylko miejscem do życia, ale prawdziwym domem. Budynki będą kameralne, dwupiętrowe, otoczone zielenią i ozdobione elementami drewna – wyjaśnia deweloper.

fot. Profit Development

W willach miejskich, które powstają we wschodniej części Wrocławia, każdy znajdzie atuty niezbędne do wygodnego i zgodnego z oczekiwaniami życia. Otwarte przestrzenie stwarzają możliwości do łatwiejszej integracji mieszkańców. Przy projektowaniu osiedla zadbano o wpisanie w teren dużej ilości zieleni, zarówno wysokiej, jak i niskiej, co już dziś widać na części zrealizowanej inwestycji.

Duże balkony od 10 do 30 mkw. pokryte są deską tarasową, a na elewacjach pojawiają się elementy drewniane, które dobrze współgrają z otoczeniem. Przydomowe ogródki dają możliwość spędzenia wolnego czasu z zachowaniem prywatności, we własnym rytmie. Poczucie spokoju daje mieszkańcom oddalenie wejścia do klatek od okien zlokalizowanych na parterze mieszkań.

Działoszyńska to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo. Pomimo że budynki są kameralne i posiadają tylko trzy kondygnacje, wyposażone zostały w windy, które ułatwią poruszanie rodzinom z dziećmi czy seniorom. Całe osiedle wyposażono w system monitoringu, który pozwoli mieszkańcom spać spokojniej.

fot. Profit Development
REKLAMA

Wygodne Swojczyce

Głównym atutem osiedla willi miejskich jest jego lokalizacja. Swojczyce, położone w zielonej części Wrocławia to miejsce, gdzie znakomicie odnajdą się zwolennicy przyrody, ceniący sobie zielone trasy spacerowe, biegowe i rowerowe. W pobliżu znajdziemy Swojczycki Park Czarna Woda, a z leżącej nieopodal górki nad Widawą dostrzeżemy sielski, wiejski krajobraz. 2 kilometry od Działoszyńskiej, znajdują się tereny sportowe Akademii Wychowania Fizycznego ze Stadionem Olimpijskim, gdzie regularnie odbywa się gros imprez sportowych i kulturalnych.

Okolica oferuje również bliskość szkół, przedszkoli i żłobków, co jest ważnym aspektem przy poszukiwaniu własnej przestrzeni przez rodziny z dziećmi. Najmłodsi docenią także pobliski plac zabaw czy boiska sportowe.

fot. Profit Development, Okolica osiedla willi miejskich na wrocławskich Swojczycach

Swojczyce, choć znajdują się poza miejskim gwarem, są bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Z oddalonego o 400 metrów przystanku autobusowego dojedziemy do najważniejszych miejsc Wrocławia. Nieopodal mieści się także przystanek kolejowy.

Wykończenie pod klucz

Naszym Klientom oferujemy usługę wykończenia mieszkania pod klucz. Sprawdzone materiały, solidni wykonawcy i pomysłowe aranżacje gwarantują satysfakcję. Możesz wybierać spośród przygotowanych standardów lub indywidualnie przygotować projekt z naszym doradcą. Ponadto możesz zlecić nam wyposażenie apartamentu w dowolnym zakresie aż po przygotowanie go do wynajęcia z pełnym wyposażeniem – podsumowuje deweloper.

fot. Profit Development
REKLAMA