7R S.A. planuje kolejny park magazynowo-produkcyjny na Śląskuźródło: 7R S.A.

7R S.A. planuje kolejny park magazynowo-produkcyjny na Śląsku

Orzech
Orzech
REKLAMA
7R S.A. przygotowuje realizację kolejnego centrum logistycznego na Śląsku. Inwestor planuje realizację 7R Park Gorzyce w miejscowości Gorzyczki (woj. śląskie) przy ul. Raciborskiej, tuż obok stacji Moya, nieopodal węzła autostrady A1 Gorzyce. W planach jest realizacja dwóch hal o łącznej powierzchni najmu 41,4 tys. mkw. 
7R Park Gorzyce będzie projektem magazynowo-produkcyjny zlokalizowanym w województwie śląskim bezpośrednio przy Autostradzie Bursztynowej A1 (Gdańsk–Gorzyczki), która po przekroczeniu granicy Polski łączy się z czeską autostradą D1 prowadzącą w kierunku głównych miast: Ostrawy, Brna i Pragi. 
7R S.A.
REKLAMA
Niewątpliwym atutem jest strategiczne położenie inwestycji w odległości niespełna 2 km od granicy z Czechami. 7R Park Gorzyce zlokalizowany będzie tuż przy ostatnim węźle autostrady A1 Gorzyce-Godów. W sąsiedztwie Parku znajduje się stacja benzynowa. Dostępną w obiektach przestrzeń można zaaranżować i dopasować nie tylko pod typową powierzchnię magazynową, ale także lekką produkcję. Dzięki zastosowanym najnowszym rozwiązaniom ekologicznym, wpływającym m.in.na wzrost efektywności energetycznej, 7R Park Gorzyce objęty jest certyfikacją BREEAM.
7R S.A.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Staś(gość)
@
Maria
(gość)
A ile lasu zostanie wycięte ??
Na szczęscie ani jedno drzewo nie będzie wyciętę :-)
Maria(gość)
A ile lasu zostanie wycięte ??
REKLAMA