DODAJ

Autodistribution Polska zostaje na dłużej w WLC Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
Foto: pixbay.com (CC0 Public Domain)
Orzech
2017-03-25 19:18:46
Firma Autodistribution Polska (AD Polska) przedłużyła umowę najmu ponad 6 tys. mkw. powierzchni magazynowej wraz z zapleczem socjalno-biurowym w WLC Bielany Wrocławskie. Właścicielem centrum dystrybucyjnego jest CBRE GI, a w transakcji najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Firma AD Polska jest częścią międzynarodowej grupy Autodistribution International (ADI), jednej z czterech głównych grup zakupowych działających na rynku motoryzacyjnym. Firma jest dystrybutorem części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego. 

Autodistribution International (ADI) działa obecnie w 33 krajach w Europie, Afryce, Azji Środkowej i na Kaukazie. AD Polska dysponuje w Polsce trzema magazynami głównymi: w Dębicy, Krakowie i Wrocławiu oraz 44 filiami. Ponadto firma oferuje klientom instytucjonalnym program obsługi flot samochodowych. 

Centrum dystrybucyjne WLC Bielany Wrocławskie składa się z dwóch budynków magazynowych z zapleczem biurowym o łącznej powierzchni 90 tys. mkw.