DODAJ

Pierwszy etap Komorowic III na ukończeniu

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Karwiany
Pierwszy etap Komorowic III
Kacper Mironowicz
2016-09-16 00:25:07
Wkrótce mieszkańcy odbiorą pierwsze klucze w inwestycji Komorowice III w podwrocławskich Karwianach. Domar Development wyprzedał już wszystkie domy w pierwszym etapie i zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą w drugiej i trzeciej fazie inwestycji, które cieszą się równie wysokim zainteresowaniem. 

Osiedle Komorowice III kontynuuje tradycję swoich poprzedników, Komorowic I i II, które bardzo udanie wkomponowały się w coraz bardziej nowoczesną panoramę miejscowości Karwiany.

Dom z ogrodem w cenie mieszkania

Komorowice III to kompaktowe domy szeregowe wraz z ogrodem, oferowane w cenie średniego mieszkania we Wrocławiu. Czteropokojowe budynki o powierzchni 99 metrów kwadratowych na działkach do 431 metrów kwadratowych można nabyć już od zaledwie 360 tys. zł, a ponadto przy zakupie istnieje szansa skorzystania z rządowych dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych na 2017 rok.

Całe osiedle będzie składać się z łącznie 45 dwukondygnacyjnych domów z ogrodami i miejscami parkingowymi. Zostało podzielone na cztery równoległe rzędy – A, B, C, D i E; każdy z nich liczy po 9 budynków.

Wysoki standard w cenie

Wszystkie trzy etapy charakteryzuje jednolity design w skandynawskim stylu – klasyczne, oszczędne kształty i stonowana, biało-czarna kolorystyka z ocieplającymi, brązowymi elementami z drewna. Każdy budynek będzie wyposażony ponadto w centralne ogrzewanie gazowe za sprawą dwufunkcyjnego pieca, a także pełną infrastrukturę w postaci sieci wodnej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, gazu, energii elektrycznej, Internetu, telefonu oraz alarmu.
 
Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Sprawdzony układ pomieszczeń zapewni optymalne wykorzystanie przestrzeni. Na parterze będzie znajdować się przedpokój, przestronny salon (50 metrów kwadratowych) z przeszklonym wyjściem do ogrodu, aneksem kuchennym oraz łazienką. Piętro będzie składało się z trzech sypialni, toalety i małego pomieszczenia gospodarczego. Sporą uwagę przyłożono także do optymalnego nasłonecznienia wszystkich pomieszczeń. Przestrzenie przed drzwiami wejściowymi zostaną pokryte kostką brukową a obok będzie znajdowała się drewniana wiata miejsca parkingowego.

Enklawa spokoju w 25 minut od centrum Wrocławia

Osiedle zostało ulokowane na obrzeżach Karwian, które w ostatnich latach stały się jednym z najpopularniejszych adresów dla wrocławian poszukujących lokalizacji odizolowanej od miejskiego zgiełku. Tak też swoją ofertę przedstawia Domar Development – Komorowice III to bardziej komfortowa i wyciszona alternatywa dla średniometrażowego mieszkania na terenie odległego o 3 km wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. Z Karwian do centrum miasta w ok. 25 minut kursują dwie linie autobusowe 513 i 523.

Z ofertą Domar Development w inwestycji Komorowice III, można zapoznać się na oficjalnym portalu dewelopera lub na Investmap.pl.