DODAJ

Kompleksowe życie w centrum miasta na Róży Wiatrów

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Kompleksowe życie w centrum
Mariusz Bartodziej
2017-09-08 14:18:28
Klub mieszkańca oraz fitness, niezwykły widok z rozległych balkonów i pełna infrastruktura w zasięgu ręki – w sobotę od 11 do 15 sam możesz przekonać się o zaletach życia na osiedla Róży Wiatrów. Już w październiku oddanie mieszkań. Zyskaj rabat w wysokości nawet do 20 tys. zł na jedno z nich.

We Wrocławiu jest kilka lokalizacji, na które stawiają deweloperzy, jak Śródmieście. Jednak jednym z najchętniej zamieszkiwanych osiedli są Krzyki. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się jedno z osiedli społecznych ArchicomuRóży Wiatrów.

fot. tomtom85


Postaw na rodzinę


Ta inwestycja wrocławskiego dewelopera sprzyja życiu rodzin, nawet pod względem ceny. Możesz uzyskać rabat w wysokości do 20 tys. zł, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na prezenty dla swoich pociech. Do tego istnieje możliwość dopłaty w ramach programu MdM na 2018 rok. A w trakcie sobotnich dni otwartych będzie można zapisać się do Klubu Klienta Zadomowieni. Dzięki członkostwu urządzisz się z rabatem do -30 %.

W kompleksie pięciu kameralnych budynków dużą część stanowią mieszkania 3 i 4-pokojowe. Każdy członek rodziny znajdzie w jednym z nich swój własny kąt, w którym zechce spędzić kolejne lata. Sprawdzone układy lokali stosowane przez Archicom zapewniają komfort życia i przestrzeń do cieszenia się swoim M.

Dla zapracowanych rodziców istotna jest również pełna opieka nad ich dziećmi. Dlatego właśnie w pobliżu osiedla znajdują się żłobki i przedszkola, a nawet zespół szkół. Do tego Róży Wiatrów jest świetnie skomunikowane z licznymi uczelniami, by starsze dzieci również doskonale czuły się w swoim nowym domu.

fot. investphoto.pl


Miejsce do życia, nie tylko nocowania


Deweloperzy przykładają coraz większą wagę do tego, by osiedle sprzyjało życiu na nim, a nie służyło tylko do przenocowania w mieszkaniu. Dlatego właśnie osiedla społeczne Archicomu, w tym Róży Wiatrów, cieszy się takim zainteresowaniem wrocławian.

Klub mieszkańca to miejsce, w którym nie tylko odprężysz się przy grze w piłkarzyki lub w bilard, ale też poznasz lepiej ludzi, których codziennie rano mijasz na klatce. Takie rozwiązanie sprzyja powrotowi do zacieśniania prawdziwych sąsiedzkich relacji.

fot. investphoto.pl


Osoby ceniące sobie aktywne spędzanie wolnego czasu często będą zaglądać do osiedlowego klubu fitness. Planowanie treningu nie będzie już więcej uzależnione od możliwości dojazdu – wystarczy przejść parę kroków.

Za to miłośnicy jazdy na rowerze, biegania, czy spacerów mogą korzystać z bliskości aż trzech parków: Klecińskiego, Grabiszyńskiego i Południowego. W każdym z nich czekają inne atrakcje i możliwości rekreacyjne, dlatego spędzanie weekendu będzie od teraz urozmaicone.

fot. investphoto.pl


Komfort i bezpieczeństwo


Duży komfort życia na Róży Wiatrów zapewnia spokojna okolica. Widok na rozległe tereny zielone przy porannej kawie na tarasie jest czymś rzadkim w centrum miasta – na tym osiedlu społecznym Archicomu to standard.

Tutaj możesz żyć nie tylko komfortowo, ale i bezpiecznie. Zapewnia to ogrodzenie terenu i strzeżenie go przez firmę ochroniarską, wspieraną przez system monitoringu.

fot. Kajtman