DODAJ

Sklep sportowy dołączył do drużyny galerii Tarnovia

małopolskie
Sklep sportowy dołączył do
Kajtman
2017-05-10 13:40:44
10 maja br. w galerii Tarnovia nastąpiło otwarcie sklepu marki Trygon Sport, oferującego szeroki wybór odzieży i obuwia sportowego. To pierwszy salon tej polskiej sieci w Tarnowie.

Produkty najwyższej jakości od globalnych producentów i liderów na rynku odzieży i obuwia sportowego – o taki asortyment wzbogaciła się galeria Tarnovia, w której 10 maja br. zadebiutowała marka Trygon Sport. Jest to pierwszy sklep tej sieci w Tarnowie, co z całą pewnością zachęci do odwiedzin i zakupów w galerii osoby regularnie uprawiające sport, poszukujące oryginalnej odzieży i dodatków. Nowy najemca, którego salon zlokalizowany jest na parterze obiektu, zajmuje powierzchnię blisko 115 m kw. 

Trygon Sport to kolejny brand po kinie CINEMA3D, sklepie Smyk, salonie wnętrzarskim English Home i nowych markach restauracyjnych: Red Hot Chicken, Pizzeria Stopiątka i PI&PO FOOD, który w ostatnich miesiącach zadebiutował w galerii Tarnovia. Jednocześnie to kolejny najemca, obecny w Tarnowie wyłącznie w obiekcie przy ul. Krakowskiej, podobnie jak np. H&M, New Yorker, ESOTIQ czy Top Secret, którego otwarcie niedawno zapowiedziano.

Trygon Sport od 20 lat rozwija w Polsce sieć multibrandowych sklepów z markowymi, sportowymi butami i odzieżą i dostarcza klientom produkty najwyższej jakości m.in. od marek Adidas, Nike, Puma, Reebok czy ECCO. Dla galerii Tarnovia debiut Trygon Sport to uzupełnienie i wzmocnienie portfolio najemców z ofertą sportową, tworzoną dotychczas przez Martes Sport i Sizeer.

Źródło: materiały prasowe