DODAJ

Na Ustroniu – odetchnij

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Na Ustroniu – odetchnij
Mariusz Bartodziej
2017-09-19 09:00:00
Urokliwe dęby, kameralna zabudowa i zielona okolica – osiedle Na Ustroniu, wrocławskiego dewelopera Archicom, zapewni ci spokój i wygodę. Właśnie ruszyła budowa kolejnego etapu i wciąż możesz liczyć na mieszkania first minute.

Na wrocławskich Swojczycach, przy ulicy Byczyńskiej, rozwija się nowe osiedle wrocławskiego lidera rynku pierwotnego. Docelowo w pięciu dwupiętrowych budynkach znajdzie się 188 dwu-, trzy-, i czteropokojowych mieszkań. Popularność, jaką cieszy się pierwszy etap tego osiedla, utwierdziła Archicom w decyzji o rozwijaniu inwestycji.

fot. Jakub Zazula


Żyj wśród natury

Tu świat przyrody zaczyna się tuż pod twoimi oknami. Jest tu zarówno piękne, zachowane starodrzewie, jak i dodatkowe nasadzenia zrealizowane przez dewelopera, które dopełniają ogrodową aranżację przestrzeni.

Okolica osiedla charakteryzuje się kameralną zabudową, spokojem i ciszą. Niedaleka trasa rekreacyjna przy grobli Swojczycko-Kowalskiej to doskonałe miejsce na spacery w każdą porę roku. Miłośnicy przejażdżek rowerowych dotrą nawet do centrum miasta.

Ofertę rekreacyjnych terenów wzbogaci Swojczycki Park Czarna Woda, realizowany w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego – mieszkańcy osiedla dojdą do niego w ciągu kilku minut. Będzie w nim na nich czekać siłownia, leżaki, czy rekreacyjne oczko wodne.

fot. investphoto.pl


Kompleksowo na osiedlu i poza nim

Deweloper zadbał o codzienny komfort życia na osiedlu. Już w jego obrębie masz liczne możliwości odpoczynku. Czeka outdoor fitness, place zabaw dla dzieci w różnym wieku i strefa do grillowania. Parę kroków od mieszkania możesz przyjemnie i aktywnie spędzić wolny czas oraz zintegrować się z nowymi sąsiadami np. przy stoliku kawowym na świeżym powietrzu. 

Do dyspozycji mieszkańców są naziemne miejsca parkingowe, zamykane pomieszczenia na wózki dziecięce i rowery. Bezpieczeństwo zapewnia ogrodzenie inwestycji, zabezpieczenie wjazdu szlabanem, osiedlowe oświetlenie oraz całodobowy monitoring.

Do przedszkola i do szkoły rodzice dowiozą swoje dzieci w ciągu zaledwie kilku minut. Niewiele dłużej zajmie dojazd do CH Korona, w którym nie tylko zrobisz kompleksowe zakupy, ale i obejrzysz film w piątkowy wieczór. Do centrum dostaniesz się samochodem zmodernizowaną ul. Miłoszycką, rowerem, komunikacją miejską, a także sprawnie funkcjonującą koleją aglomeracyjną.

fot. investphoto.pl


Kameralnie i komfortowo

Kameralny charakter Na Ustroniu ma wiele zalet. Dzięki dwupiętrowej zabudowie łatwiej nawiązać ci prawdziwie sąsiedzkie relacje i znaleźć spokój po pracy.

Sprawdzone przez kilkanaście tysięcy mieszkańców osiedli Archicomu projekty mieszkań są gwarancją funkcjonalnego wykorzystania metrażu przez lata. Zdecyduj, ile przestrzeni potrzebujesz, skorzystaj z dopłaty MdM i wykończenia pod klucz od 25 tys. zł. Zapytaj w Salonie Sprzedaży Archicomu o promocję first minute.

Materiały inwestora