DODAJ

Eurocentrum Office Complex uzupełnia ofertę dla pracowników biur

Biura / Warszawa
Eurocentrum Office Complex uzupełnia
Kajtman
2014-12-08 18:30:19

Rosnące tempo życia oraz powiększająca się ilość obowiązków zawodowych to główne czynniki wpływające na zmianę postrzegania biura jedynie jako przestrzeni do pracy. Coraz istotniejsza dla pracowników staje się oferta dodatkowa, dzięki której bez wychodzenia z budynku możliwe staje się spotkanie przy kawie, wizyta u fryzjera czy drobne zakupy. Naprzeciw tej potrzebie wychodzą deweloperzy. Capital Park, inwestor obiektu Eurocentrum Office Complex w Warszawie, zapowiedział właśnie uzupełnienie rozbudowanej oferty budynku.


 


Od 5 listopada na parterze Eurocentrum działa kawiarnia Daily Caffe oferująca świeżo paloną kawę, kanapki i ciasta własnego wyrobu oraz studio Nail Clinic posiadające w swojej ofercie pełen pakiet zabiegów manicure i pedicure. Dla wygody wszystkich mam uruchomiony został również pokój dla matki z dzieckiem.


 


Komfort użytkowania budynku przez pracowników jest dla nas kwestią kluczową. Na bieżąco poszerzamy więc wachlarz dostępnych usług dedykowanych najemcom, który obejmuje już m.in. restaurację, drogerię z apteką, gabinet fizjoterapii czy pralnię – mówi Magdalena Terech, Head of Letting Office Department w Grupie Capital Park.


 


Kawiarnia Daily Caffe w biurowcu Eurocentrum Office Complex czynna będzie w dni powszednie w godzinach od 8:00-18:00. Lokal znajduje się na parterze, po prawej stronie od recepcji.


 


W budynku zaplanowano także wiele udogodnień dla osób korzystających z alternatywnych form komunikacji, w tym 210 miejsc postojowych dla rowerów, szatnie, prysznice dla rowerzystów oraz miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych.