DODAJ

Henpol rozpoczął realizację trzeciego etapu osiedla Carre Arte dla Bouygues Immobilier Polska

Mieszkania i domy / Warszawa
Henpol rozpoczął realizację trzeciego
Kajtman
2013-05-06 17:00:52

Henpol Sp. z o.o. ma kontrakt na budowę trzeciego etapu Carre Arte, powstającego w ramach osiedla Villa Arte, położonego przy ul. Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.


 


Zleceniodawcą inwestycji jest firma Bouygues Immobilier Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie – francuska firma deweloperska działająca na rynku już od 2001 roku. Zakres robót obejmuje wykonanie dziewięciopiętrowego budynku o kubaturze 36 649 m3, w którym znajdzie się 149 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 6 781 m2, wraz z garażem zlokalizowanym na dwóch podziemnych poziomach, infrastrukturą techniczną, instalacjami, niezbędnymi urządzeniami i zagospodarowaniem terenu.


 


O wyjątkowej atrakcyjności osiedla stanowi m.in. doskonale zagospodarowany teren pomiędzy budynkami, na którym znajdują się liczne alejki spacerowe z dużą ilością zieleni oraz plac zabaw dla dzieci. Ogromne znaczenie ma również dogodna lokalizacja inwestycji, która mieści się w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy, doskonale skomunikowanej z centrum.


 


Termin zakończenia prac to IV kwartał 2014 roku.