DODAJ

Miasto Wola rozwija się w szybkim tempie!

Mieszkania i domy / Warszawa
Miasto Wola rozwija się
2016-04-12 11:03:41
Realizowana przez Grupę Waryński i Dantex inwestycja mieszkaniowa przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Dotychczas swoich nabywców znalazły już wszystkie mieszkania dostępne w ramach pierwszej fazy projektu (budynek A), 81 proc. mieszkań w Budynku B i 40 proc. mieszkań w budynku C. Docelowo osiedle Miasto Wola zaoferuje ok. 820 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. m kw.

Miasto Wola to nowoczesne osiedle zlokalizowane na Odolanach – w jednym z najdynamiczniej rozwijających się rejonów Warszawy – które zapewnia mieszkańcom prywatność, spokój i bezpieczeństwo, a także oferuje dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości wykończenia budynków, osiedle Miasto Wola wyróżniają również unikatowy, miejski układ przestrzenny oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. Wszystkie lokale realizowane w ramach projektu będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Ponadto, budynki kompleksu zostaną wyposażone w m.in. monitoring, recepcję, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe – zarówno naziemne, jak i te zlokalizowane w garażu podziemnym.

W pierwszej, zakończonej już fazie inwestycji, powstał charakterystyczny budynek w kształcie litery C, w którym znalazło się 112 funkcjonalnych mieszkań. Wszystkie mieszkania dostępne w ofercie tego etapu zostały sprzedane, a w rozpoczętej 15 stycznia br. procedurze odbioru lokali, klucze do swoich mieszkań otrzymało już ponad 80 klientów.

Niewątpliwy sukces pierwszej fazy inwestycji Miasto Wola, w której już w momencie zakończenia budowy praktycznie wszystkie mieszkania były sprzedane, najlepiej obrazuje, że przygotowane przez nas osiedle trafiło w gusta osób poszukujących mieszkania na warszawskiej Woli. Klienci docenili atrakcyjną lokalizację, dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej oraz przede wszystkim starannie dopasowaną ofertę mieszkań w atrakcyjnych cenach. Co dla nas niezwykle istotne, wysoką jakość i funkcjonalność przygotowanych przez nas lokali potwierdzają również opinie osób, które klucze do swoich mieszkań odebrały już na początku tego roku. Nie chcemy i nie zamierzamy na tym poprzestawać. Stale rozbudowujemy naszą ofertę i dostosowujemy ją do zmieniających się oczekiwań klientów. Jesteśmy przekonani, że także kolejne fazy Miasta Wola okażą się dużym sukcesem, o czym już teraz mogą świadczyć wyniki sprzedaży – powiedział Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

W drugiej fazie Miasta Wola, podobnie jak w pierwszym etapie, realizowany jest budynek w kształcie litery C, w którym znajdzie się 113 mieszkań. 28 stycznia br. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na tej fazie projektu, a obecnie prowadzone są prace elewacyjne i montaż okien oraz prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Oddanie obiektu, w którym swoich nabywców znalazło już ponad 80 proc. mieszkań, zaplanowano na IV kw. 2016 r.

Z kolei, w trzeciej fazie inwestycji – dotychczas największej, powstaną 132 funkcjonalne lokale, które zostały wprowadzone do oferty pod koniec ubiegłego roku. Mimo krótkiego okresu od momentu rozpoczęcia sprzedaży, Grupa Waryński i Dantex sprzedały już około 40 proc. mieszkań.

Projekt architektoniczny Miasta Wola przygotowała pracownia 4AM Architekci. Docelowo na działce o powierzchni około 34 tys. m kw. przy ul. Jana Kazimierza powstanie nowoczesny kompleks, składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 820 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 48 tys. m kw.

O Grupie Waryński
Grupa Waryński to nowoczesna i dynamiczna grupa kapitałowa z bogatą tradycją. Kluczowym obszarem działalności Grupy jest aktywność na rynku deweloperskim oraz intensywne budowanie pozycji marki na rynku nieruchomości. 
Obecnie, Grupa Waryński będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich prowadzi trzy inwestycje na warszawskiej Woli –  inwestycję biurową EQlibrium przy ul. Jana Kazimierza oraz dwa niezależne projekty mieszkaniowe realizowane z partnerami – Stację Kazimierz z firmą Polnord oraz Miasto Wola ze spółką Dantex. W skład Holdingu wchodzą spółki powołane w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych i biurowych oraz kontynuująca tradycję marki w sektorze maszyn budowlanych, spółka Waryński Trade Sp. z o.o. Głównym akcjonariuszem Waryński S.A. Grupa Holdingowa jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.