DODAJ

Nowoczesny showroom Internom

Kajtman
2015-08-28 11:47:38
W Warszawie powstaje najnowocześniejszy showroom firmy Internorm w Polsce. Będzie się mieścił w budynku Platinium III, który wchodzi w skład kompleksu biurowego Platinium Business Park.

Showroom Internorm zostanie zlokalizowany na parterze i zajmie powierzchnię ok. 175 mkw. Podczas transakcji najemcę reprezentowali eksperci z firmy doradczej Walter Herz, z kolei właściciela kompleksu – przedstawiciele White Star Real Estate.

Internorm to istniejąca od ponad 80 lat rodzinna firma, która z jednoosobowego warsztatu ślusarskiego stała się supernowoczesnym przedsiębiorstwem wyznaczającym standardy w produkcji okien i drzwi. Ponad 22 miliony okien wytworzonych przez Internorm czynią z niego lidera europejskiej branży okienno-drzwiowej.

W Internorm showroom klienci będą mogli przyjrzeć się działaniu tzw. inteligentnych okien, którymi można sterować za pośrednictwem aplikacji I-tec Smart Window instalowanej na tablecie lub smartfonie. Na wystawie zostanie też zaprezentowane „okno dla alergików”, wykorzystujące technologię I-tec Wentylacja. Duża przestrzeń showroomu pozwoli na pokazanie wielkogabarytowych systemów okiennych o minimalistycznej stylistyce, tak popularnych w nowoczesnej architekturze budynków jednorodzinnych. Ponadto lokal zostanie wyposażony w nowoczesne ekspozytory prezentujące okna i drzwi wejściowe Internorm, a wkrótce posłuży również do organizowania konferencji, eventów oraz szkolenia architektów i partnerów biznesowych Internormu z całej Polski. 

Zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej Platinium Business Park składa się z pięciu budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej blisko 55 tys. mkw. Jednym z elementów wyróżniających ten powstały w 2010 kompleks jest unikalny park z jeziorkiem pomiędzy budynkami. Od 2012 r. właścicielem Platinum Buisness Park w ramach parku biurowego jest Grupa Allianz Real Estate.