DODAJ

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu inwestycji Carré Arte na Woli

Mieszkania i domy / Warszawa
Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu
Kajtman
2012-09-05 17:19:59

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż ostatniego etapu inwestycji Carré Arte przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli. Do oferty trafiło 145 lokali o metrażach od 24,5 m kw. do 101 m kw. Dotychczas deweloper sprzedał już ponad 80% lokali z pierwszego i 75% z drugiego etapu osiedla. Pierwsze z nich będą gotowe do odbioru w połowie 2013 r. Realizacja ostatniego etapu zakończy się w 2014 r.


 


Trzeci etap Carré Arte będzie ostatnią częścią tego kompleksu. Deweloper wybuduje w nim 145 mieszkań, w tym:


   • 43 mieszkania 1-pokojowe o pow. 24,5 – 29 m kw.

  • 55 mieszkań 2-pokojowych o pow. 40 – 56 m kw.

  • 36 mieszkań 3-pokojowych o pow. 54,5 – 69 m kw.

  • 9 mieszkań 4-pokojowych o pow. 75 – 107 m kw.

  • 2 mieszkania 5-pokojowe o pow. 101 m. kw.


 


Średnia cena za 1 m kw. kształtuje się na poziomie 7190 zł. W ofercie znalazła się również spora pula mieszkań kwalifikujących się do programu Rodzina na Swoim, który cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących.
 
 


Równolegle z rozpoczęciem sprzedaży ostatniego etapu Carré Arte rozpoczął się odbiór mieszkań w budynku Bell’Arte. W sprzedaży pozostało jedynie 6 mieszkań oraz 6 lokali usługowych.Dla klientów, którzy chcieliby bliżej poznać inwestycję oraz zobaczyć możliwości aranżacyjne oferowanych lokali, Bouygues Immobilier Polska otworzył nowe mieszkanie pokazowe mieszczące się na terenie osiedla. W 3-pokojowym lokalu o powierzchni 63 m kw.  deweloper zaprezentował jeden z trzech standardów wykończenia wnętrz oraz autorskie rozwiązania architektoniczne.– Mieszkanie pokazowe to doskonała szansa na zaplanowanie w szczegółach swojego mieszkania, jeszcze na etapie realizacji inwestycji. Jest to szczególnie pomocne w przypadku lokali o stosunkowo niewielkich metrażach, w których kluczową rolę odgrywa funkcjonalność przestrzeni. Przykład najnowszego lokalu pokazowego dowodzi, że każde mieszkanie trzypokojowe w inwestycji Carr
é Arte może być praktyczne i nowoczesne, oferując komfort dla całej rodziny – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.


 


Na osiedlu budowanym przez Bouygues Immobilier Polska przy ulicy Jana Kazimierza znajdzie się w sumie ponad 840 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 45 tys. m kw. Dotychczas deweloper wybudował już 174 lokale w ramach etapów Villa Arte i Bell’Arte. Docelowo w tej lokalizacji planuje realizację jeszcze jednego kompleksu budynków. Uzupełnieniem oferty mieszkaniowej inwestycji są lokale usługowe – w jednym z budynków powstało przedszkole funkcjonujące od września tego roku. Rodziny z dziećmi docenią także bezpośrednie sąsiedztwo parku z licznymi alejkami spacerowymi oraz placem zabaw dla najmłodszych.