DODAJ

Nowa inwestycja w Luboniu – Wschodnia 19

Mieszkania i domy / Luboń
Nowa inwestycja w Luboniu
Kajtman
2016-02-05 16:47:07
NCS-Bud rozpoczął realizację nowej inwestycji mieszkaniowej w Luboniu. W sercu miasta powstanie inwestycja Wschodnia 19. Projekt zakłada wybudowanie kameralnego obiektu wielorodzinnego z 146 mieszkaniami.

Wschodnia 19 to pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 146 mieszkań o powierzchni od 38 do ponad 88 mkw. W inwestycji zaprojektowano również 2 lokale usługowe. Deweloper oferuje zarówno mieszkania dwu- i trzypokojowe, jak i dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami. Ceny budowanych w wysokim standardzie mieszkań rozpoczynają się już od 4 700 zł brutto za mkw. Co ważne, powstaną również skrytki lokatorskie, hala garażowa pod budynkiem i cichobieżne windy w każdej z pięciu klatek schodowych. – Przygotowaliśmy specjalną ofertę związaną z debiutem inwestycji. Osoby, które zarezerwują mieszkanie na targach otrzymają komórkę lokatorską w cenie lokalu – mówi Jarosław Szopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19.

Mieszkania zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. Większość z lokali będzie dostępna w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Jednym z ważniejszych elementów wyróżniających tę inwestycję jest zastosowanie energooszczędnego sytemu ogrzewania przygotowanego do indywidualnego sterowania poborem ciepła oraz  ogrzewania olejowego. Na ostatniej kondygnacji architekt zaprojektował zielone tarasy. Część z nich będzie dostępna dla wszystkich lokatorów budynku, część będzie „zielonym pokojem” mieszkańców ostatniej kondygnacji. – Atutem jest wewnętrzny dziedziniec, który w sposób architektoniczny osłonięty budynkiem, stworzy zamkniętą strukturę, zapewniającą bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców osiedla – dodaje Jarosław Szkopek.

Inwestycję na Wschodniej wyróżnia dobre połączenie komunikacyjne z Poznaniem, a łatwy dojazd do każdego z jej trzech poznańskich węzłów oznacza sprawny dojazd do każdego miejsca w aglomeracji. Niepodważalną zaletą lokalizacji jest dobre zaplecze usługowo-handlowe, jak i edukacyjne. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się sklepy, apteki, centrum handlowe, place zabaw dla dzieci, a dla aktywnych liczne tereny rekreacyjne. Luboń jest również dobrą lokalizacją dla lubiących aktywnie spędzać czas. Pobliskie tereny rekreacyjne Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz nadwarciańskiego zielonego szlaku turystycznego zapewniają miejsce idealne na popołudniowy wypoczynek.