DODAJ

Osiedle Kwiatowe – nowa inwestycja w Zalasewie

Mieszkania i domy / Zalasewo
Osiedle Kwiatowe – nowa
Kajtman
2017-09-21 13:54:50
Planetbud Development wprowadził do sprzedaży nowy projekt mieszkaniowy o nazwie osiedle Kwiatowe. Inwestycja powstanie w Zalasewie u zbiegu ulic Planetarnej i Hebanowej i będzie podzielona na kilka etapów. W ramach pierwszego z nich zrealizowanych zostanie 28 domów w zabudowie szeregowej. Termin zakończenia projektu przewidziany jest na II kwartał 2019 roku.

Osiedle Kwiatowe to kolejna inwestycja Planetbud Development zlokalizowana na terenie podpoznańskiego Zalasewa. W ramach pierwszego etapu powstanie 28 domów w zabudowie szeregowej. Wśród nich deweloper proponuje trzy powierzchnie do wyboru – ok 82, ok 96 i ok 115 mkw. Do każdego lokalu będzie przynależał ogródek oraz dwa miejsca postojowe, co zapewni komfort przyszłym mieszkańcom. Ponadto deweloper zadba o elementy małej architektury. Wybudowane zostaną drogi wewnętrzne i chodniki, a w późniejszym terminie również plac zabaw. Docelowo osiedle będzie liczyć około 250 domów.

Lokalizacja osiedla to korzystna opcja zarówno dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i tych, którzy wolą relaks w domowym zaciszu, z dala od zgiełku miasta. Nieopodal planowanego osiedla znajdują się tereny zielone, obiekty sportowe oraz szlaki piesze i rowerowe. Atutem dla rodzin są z pewnością placówki edukacyjne. Najmłodsi mieszkańcy osiedla Kwiatowego na wyciągnięcie ręki będą mieli żłobek, przedszkole i szkołę podstawową. Bliskość punktów handlowo-usługowych zapewni wygodę codziennego życia. Ponadto położenie osiedla daje możliwość szybkiego i łatwego dotarcia komunikacją miejską do Poznania oraz Swarzędza.

Poza osiedlem Kwiatowym deweloper prowadzi jeszcze dwa projekty mieszkaniowe na terenie Zalasewa. Przy ulicy Kórnickiej kończą się prace przy budowie osiedla Aleja Bukowa, natomiast przy ulicy Rivoliego powstaje Aleja Wiśniowa.

Źródło: materiały prasowe