DODAJ

Salon telefoniczny w galerii Tęcza w Kaliszu

Handel / Kalisz
Salon telefoniczny w
Kajtman
2017-06-06 14:26:29
W galerii Tęcza w Kaliszu otworzył się salon sprzedaży telefonów i akcesoriów GSM – ForceGSM. Nowy lokal znajduje się na parterze, w sąsiedztwie salonów Inglot i Play.

ForceGSM jest siecią zajmująca się naprawą, sprzedażą i skupem telefonów komórkowych oraz akcesoriów. W ofercie firmy dostępne są: telefony komórkowe, smartfony i tablety, produkty nowej generacji oraz akcesoria GSM, takie jak: futerały, baterie, ładowarki, uchwyty samochodowe, folie ochronne, zestawy głośnomówiące, słuchawki bluetooth, nośniki pamięci oraz wiele innych. Dzięki produktom najwyższej klasy oraz wykwalifikowanej kadrze techników firma może zagwarantować wysoką jakość usług oraz długą gwarancję. 

Nieustannie poszerzamy ofertę galerii Tęcza odpowiadając na potrzeby naszych Klientów. Rynek telefonii komórkowej rozwija się bardzo prężnie, a Klienci chętnie nie tylko kupują coraz to nowsze telefony i akcesoria, ale też korzystają z serwisów, dostępnych na miejscu. Jestem przekonana, iż bogata oferta ForceGSM spotka się z dobrym przyjęciem naszych Klientów, a zwłaszcza amatorów branży nowych technologii. Serdecznie zapraszamy – mówi Monika Krawczak, dyrektor galerii Tęcza. 

Salon ForceGSM otwarte jest 7 dni w tygodniu: od 9:00 do 21:00 – od poniedziałku do soboty, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

Źródło: materiały prasowe