DODAJ

8 marca otwarcie Pasażu Królewieckiego na wrocławskich Maślicach

Handel / Wrocław
Pasaż Królewiecki (wizualizacja: materiały inwestora)
Orzech
2017-03-07 15:21:48
Już jutro, w środę 8 marca 2017 roku planowane jest oficjalne otwarcie nowego pasażu handlowego we Wrocławiu  Pasażu Królewieckiego na wrocławskich Maślicach przy ulicy Warmińskiej 20, obok Lidla.

Pasaż Królewiecki składa się z 51 sklepów, lokali usługowych oraz barów i restauracji (zróżnicowane co do wielkości powierzchni od 26 do 247 mkw.). Łącznie budynek ma powierzchnię użytkową wynoszącą 2400 mkw.

Pierwotnie Pasaż Królewiecki miał zostać otwarty w walentynki  14 lutego 2017 roku. Ze względu na trwające prace wykończeniowe w wielu lokalach postanowiono uroczyste, oficjalne otwarcie Pasażu przesunąć na Dzień Kobiet  8 marca 2017 roku.

Pasaż Królewiecki to dwupiętrowy budynek, w którym na  parterze są zlokalizowane sklepy i lokale usługowe, a na piętrze cała strefa gastronomiczna. Znajdą się tam m.in. sklepy, niewielkie butiki, bary, optyk (New Look Optyk), fryzjer, biuro podróży (podrozowo.pl), piekarnia (Hert) oraz apteka sieci ExpressPharm. Największym sklepem w Pasażu będzie Rossmann, który zajmie 400 metrów kwadratowych. 

Cały pasaż handlowy będzie klimatyzowany. W budynku znajdą się również dwie przeszklone windy.

Inwestorem Pasażu Królewieckiego jest wrocławski deweloper – Kopex. Komercjalizacją obiektu zajmuje się wrocławskie biuro nieruchomości "Świat Nieruchomości  Bracia Juszczak". 

http://www.swiat.nieruchomosci.pl/

http://www.swiat.nieruchomosci.pl/

http://www.swiat.nieruchomosci.pl/

http://www.swiat.nieruchomosci.pl/
Wizualizacje: www.swiat.nieruchomosci.pl