DODAJ

Apartamenty Sky Tower

Mieszkania i domy / Wrocław
Apartamenty Sky Tower
Kajtman
2012-02-24 14:14:04

Sky Tower to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie budynków w Polsce. Mieszkańcy i ich goście będą mieć do dyspozycji 38 wind w tym 6 szybkobieżnych poruszających się z prędkością pięciu metrów na sekundę. W całym kompleksie Sky Tower architekci zaprojektowali 236 apartamentów, z czego 184 znajdą się w budynku wieży między 28 a 48 piętrem. Pozostałe 52 mieszkania ulokowane zostaną między 11 a 18 piętrem w niższym budynku zwanym żaglem.


 


„Apartamenty na życzenie klienta mogą zostać wykończone „pod klucz”.  W ofercie znajdują się dwa standardy wykończenia Premium oraz Prestige. Cena metra kwadratowego w stanie deweloperskim zaczyna się już od kwoty ok. 10.500zł za m2” – mówi Kamila Wieczysta dyr. Biura Sprzedaży Apartamentów Sky Tower. „Cena zależy jednak od wielu czynników min. od wielkości apartamentu, a także od tego na której kondygnacji jest on zlokalizowany” – dodaje.  


 


Wykończony apartament będzie posiadał system HMS czyli urządzenie sterujące apartamentem : regulujące temperaturę w każdym pomieszczeniu oddzielnie, przywołujące windę z apartamentu, zamykające okno w przypadku złych warunków atmosferycznych i inne. W standardzie Premium i Prestige uwzględniona jest także klimatyzacja, drzwi wewnętrzne, wykończone ściany i sufity oraz podłoga z drewna.                                                


 


Cena wykończonego apartamentu będzie obejmowała meble kuchenne wg projektu ustalonego z architektem ze Sky Tower. W kuchni znajdzie się także sprzęt AGD: płyta indukcyjna, okap, piekarnik, zmywarka i chłodziarko-zamrażarka.


 


Proponowane wykończenie łazienki obejmuje – kafle, wannę lub prysznic, toaletę, bidet, baterie, oświetlenie, lustra.


 


W całym lokalu zostanie zainstalowany wysokiej jakości sprzęt oświetleniowy (lampy, kinkiety, żyrandole) - wybierany bezpośrednio przez nabywcę.


 


Architekci wnętrz przygotowali dla Klientów Sky Tower szereg propozycji produktowych zarówno do wnętrz o charakterze nowoczesnym jak i rustykalnym. Użyte do wykończenia produkty są uniwersalne i ponadczasowe. 


 


Klienci którzy już zakupili apartamenty wiedzą „czego chcą” w ciągu kilku godzin wspólnie z architektem dokonali wyboru spośród bardzo rozbudowanej oferty.


 


Wnętrza, które powstają w pracowni często są odzwierciedleniem charakteru Klienta. Przykładowo pasjonat motoryzacji wybrał fronty do kuchni w metalicznym kolorze, a do tego surowe betony i czerwone szkło. Kolejny Klient wybrał wszystko w ciemnej, brązowej kolorystyce – wydaje się to ryzykowne i odważne – finalny efekt jest bardzo elegancki i luksusowy w odbiorze. Każde wnętrze w Sky Tower  jest inne. Każde jest wypracowanym projektem odpowiadającym stylowi życia poszczególnych Klientów.


 


Sky Tower – inwestycja w liczbach:


 


1mld zł pochłonie realizacja inwestycji wraz kosztami Inwestora związanymi z przebudową ulic sąsiadujących z kompleksem Sky Tower.


 2,7– tyle hektarów powierzchni ma działka, na której powstanie kompleks. Jej granice wyznacza kwadrat czterech ulic: Powstańców Śląskich, Gwiaździstej, Wielkiej oraz Szczęśliwej.


 3– z tylu elementów składa się konstrukcja budynku. Pierwszy to podium przeznaczone na galerię handlową. Kolejne dwa to przeznaczone na biura i mieszkania: wieża i niższy budynek w kształcie żagla.


 51– tyle kondygnacji będzie liczyła główna wieża.


 1 500– z tylu w przybliżeniu miejsc parkingowych skorzystają w przyszłości klienci wieżowca.


 171 000m² wyniesie całkowita powierzchnia obiektu. Pod tym względem Sky Tower to   jedna z największych dla tego typu inwestycji realizowanych dziś w Polsce. Z tego:  • ok. 20 tys. m² zajmie powierzchnia mieszkalna zaplanowana w wieży od 27 do 48 piętra, oraz budynku bocznym od 11 do 19 piętra,

  • ok. 22 tys. m²  powierzchni biurowych klasy A+,

  • ponad 24 tys. m² powierzchni handlowej – usługowej.