Sky Tower – nowa stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego przy najwyższym budynku w Polsce

Sky Tower – nowa stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego przy najwyższym budynku w Polsce

Wrocław
Kajtman
Kajtman
[Wrocław] Sky Tower
adresWrocław, Powstańców Śląskich 95
inwestorDEVELIA S.A.
REKLAMA

Już od dzisiaj na mapie Wrocławia pojawia się nowy, gorący punkt wyczekiwany od dawna przez wszystkich rowerzystów! Stacja Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich to trzydziesta trzecia lokalizacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, a równocześnie szesnasta, która powstała w wyniku działań operatora systemu, Nextbike Polska we współpracy ze sponsorami.


Ze względu na nowy przetarg i zmianę kontraktu z miastem w tym roku Wrocławski Rower Miejski wystartował wyjątkowo 1 kwietnia. Zaledwie miesiąc sezonu 2014 wystarczył jednak, by efekty przyniosły aktywne negocjacje i rozmowy z potencjalnymi sponsorami prowadzone przez operatora WRM, Nextbike Polska. Od dziś użytkownikom rowerów miejskich w stolicy Dolnego Śląska zostaje udostępniona kolejna lokalizacja. 33 stacja stanęła przy Sky Tower, który za sprawą 212 metrów oraz 50 pięter jest obecnie najwyższym budynkiem mieszkalno-biurowym w Polsce! Dzięki Sky Tower, WRM coraz bardziej otwiera się na południe miasta, zapewniając mieszkańcom szybki i przyjemny sposób komunikacji w tej części Wrocławia.


 Na podstawie sygnałów, które otrzymywaliśmy w poprzednich sezonach możemy stwierdzić, że Sky Tower to lokalizacja najbardziej oczekiwana przez użytkowników WRM –
mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. – Równocześnie czujemy dużą satysfakcję w związku z tym, że wypożyczalnie rowerów zaczynają być postrzegane jako duży atut i prestiżowa inwestycja. Sky Tower to kolejny partner potwierdzający tę tendencję, dostrzegalną w całej Polsce. Warto stawiać na rower miejski! – przekonuje Wojtkiewicz.

REKLAMA


 Bardzo się cieszę, że wybór lokalizacji stacji rowerowej padł na Sky Tower
  mówi Małgorzata Danek, Prezes Sky Tower SA.  Możliwość wypożyczenia roweru miejskiego będzie kolejnym ważnym udogodnieniem dla klientów, odwiedzających naszą Galerię Handlową  dodaje.


Operator systemu przypomina, że w sezonie 2014 do odwołania funkcjonują 33 stacje Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Na stacjach Wrocławski Park Wodny, Magnolia, ZOO, Hala Stulecia, Ikea, Park Południowy, Corte Verona, Rondo Verona oraz Impart wypożyczanie rowerów jest możliwe wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny z BOK lub za pomocą mobilnej aplikacji. Prowadzone są jednak rozmowy z dotychczasowymi sponsorami tych stacji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA