DODAJ

Gotowe mieszkania na Złotej Podkowie

Mieszkania i domy / Wrocław
Gotowe mieszkania na Złotej
Kajtman
2013-04-11 14:28:56

W ramach III etapu inwestycji firma Rafin Developer oddała 52 mieszkania na osiedlu Złota Podkowa. W ofercie dostępne są lokale dwu, trzy i czteropokojowe o metrażu od 46 do 83 mkw., w tym szczególnie atrakcyjne mieszkania dwupoziomowe z antresolą. W kolejnych etapach deweloper zapowiada budowę jeszcze trzech budynków oraz parku, boiska i licznych alejek spacerowych. Ich budowa ruszy jesienią br.


 


Ukończony właśnie budynek „K” to część realizowanej przez Rafin inwestycji – III etapu osiedla Złota Podkowa, w ramach którego powstają trzypiętrowe budynki, wzorowane na zabudowie jednorodzinnej, z charakterystycznymi dla osiedla skośnymi dachami. Łącznie na osiedlu powstanie 236 przestronnych, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań. Klienci mogą wybierać spośród tych z balkonami lub tarasami i ogródkami.


 


Nowością są przestronne lokale dwupoziomowe z antresolą. Zróżnicowany rozkład lokali, o powierzchni od 46 do 83 mkw., pozwala na wybór mieszkania dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Lokale oferowane są w standardzie deweloperskim i zostaną wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz wyposażone m.in. w drewniane okna i granitowe parapety.


 


„W III etapie zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek najwięcej mieszkań dwu i trzypokojowych, ponieważ cieszyły się największą popularnością w poprzednich etapach budowy. Wielkim atutem tego etapu jest przestronny teren zielony pomiędzy budynkami i jego zagospodarowanie m.in. ogródki i plac zabaw dla dzieci”mówi Zbigniew Jarzyński z Rafin Developer.


 


Deweloper ma również w ofercie gotowe mieszkania w ramach II etapu inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na możliwość nabycia lokum z aktem notarialnym.


 


Udogodnieniem dla zmotoryzowanych będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z pasażu handlowego, zlokalizowanego na terenie inwestycji, w którym obecnie funkcjonują już: market spożywczy, apteka i klub fitness. Docelowo znajdzie się w nim 30 różnych punktów handlowo-usługowych.