DODAJ

Kolejny 17-piętrowy budynek stanie na Tarnogaju [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Kolejny 17-piętrowy budynek stanie
Tomasz Matejuk
2017-04-19 14:48:28
Deweloper budujący mieszkania przy ulicy Jesionowej szykuje się do trzeciego etapu inwestycji Apartamenty Innova. Stanie tam kolejny 17-piętrowy budynek.

Fadesa Polnord Polska to hiszpańsko-polska firma deweloperska, która we Wrocławiu zrealizowała już Osiedle Innova i Osiedle Moderno. Aktualnie spółka realizuje kilkuetapową inwestycję Apartamenty Innova przy ulicy Jesionowej na Tarnogaju, obok wybudowanych wcześniej osiedli. 

Pierwszy etap został oddany do użytku na przełomie 2016 i 2017 roku  w dwóch budynkach: sześcio- i siedemnastopiętrowy, zaprojektowanych przez pracownię architektoniczną APA Hubka, znalazło się w sumie 206 mieszkań.

mat. inwestora/osiedle-innova.com


Aktualnie trwa realizacja drugiego etapu – w siedemnastopiętrowym apartamentowcu, budowanym wedle projektu pracowni Pro Art Konopka, znajdzie się 120 lokali. Budowa jest już za półmetkiem.

Deweloper już szykuje się do realizacji trzeciego etapu Apartamentów Innova. Jak informuje na swojej stronie internetowej, w dwóch budynkach (oznaczonych numerami 6.1 i 6.2) znajdzie się łącznie 211 mieszkań, jeden lokal usługowy i 256 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Na razie inwestor zaprezentował na stronie internetowej wizualizacje budynku 6.2, który również będzie miał 17 pięter.

mat. inwestora/osiedle-innova.com