DODAJ

Nowe prestiżowe apartamenty Zyndrama w centrum Wrocławia

Mieszkania i domy / Wrocław
Nowe prestiżowe apartamenty Zyndrama
Kajtman
2017-09-19 16:39:34
Nowy, kameralny apartamentowiec powstaje przy ul. Zyndrama z Maszkowic. Jego położenie – na Kępie Mieszczańskiej, w zakolu Odry – oferuje doskonałe miejsce do życia – w samym centrum Wrocławia, ale bez uciążliwości wielkomiejskiego zgiełku.

Inwestorem, z inicjatywy którego powstaje obiekt jest 6B47 Poland Sp. z o.o., a głównym wykonawcą została renomowana firma budowlana PORR. Za projekt budynku odpowiedzialne jest biuro APA Hubka. Inwestycja przewiduje mieszkania oraz apartamenty typu waterfront o zróżnicowanym metrażu – z których najmniejszy ma 36 mkw. Na ósmej kondygnacji mieszczą się dwa przestronne penthouse’y o powierzchni 150 oraz 154 mkw. 

Z miłości do natury
Budynek został położony nad samym brzegiem rzeki, w pobliżu ratusza i tętniącej życiem Wyspy Słodowej, co pozwala na korzystanie z przywilejów mieszkania w ścisłym centrum miasta. Pomimo niewielkiej odległości od atrakcji Wrocławia, mieszkańcy mogą cieszyć się harmonią i ciszą – informuje Krzysztof Jabłoński, prezes firmy Iglica Nieruchomości, prowadzącej biuro sprzedaży Zyndrama.

Z dbałości o piękno
Apartamentowiec Zyndrama powstaje z najwyższej klasy materiałów. Stanowi to nie tylko gwarancję jakości, ale również estetyki wykonania. Do butikowych apartamentów będzie prowadzić przestrzenne lobby oraz eleganckie klatki schodowe. Duże przeszklenia i narożne okna pozwolą maksymalnie doświetlić przestrzeń oraz dadzą doskonały widok na zakole rzeki. Dlatego też apartamenty Zyndrama to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, a jednocześnie korzystających z zalet tętniącego życiem centrum Wrocławia – mówi Mirosław Januszko, dyrektor zarządzający 6B47 Polska.

Apartamentowiec Zyndrama posiada 48 mieszkań z panoramicznymi oknami oraz rozległymi loggiami i balkonami, z których roztacza się widok na nurt Odry lub wewnętrzny dziedziniec. Teren wokół inwestycji zostanie zagospodarowany roślinnością oraz elementami małej architektury.

Źródło: materiały prasowe