DODAJ

Odbiór mieszkania z programem Lokum Plus

Mieszkania i domy / Wrocław
Odbiór mieszkania z programem
these_eyes
2014-04-28 11:46:21

Jednym z głównych celów odbioru mieszkania jest sprawdzenie go pod kątem funkcjonalności, użyteczności oraz zgodności z opisem, który deweloper przedstawił w odpowiedniej dokumentacji. Bardzo ważne jest, żeby mieszkania odpowiadały Polskim Normom budowlanym oraz wszystkim ustaleniom, które były podpisane przy umowie z deweloperem.
We Wrocławiu właśnie trwają odbiory mieszkań oraz przekazanie kluczy na dwóch osiedlach wybudowanych przez Lokum Deweloper. Pierwsze z nich to Lokum da Vinci. Do odbiory przeznaczony jest pierwszy etap inwestycji – 223 mieszkania o powierzchni od 29-100 m2. Druga inwestycją jest Lokum di Trevi, gdzie już niedługo w swoich mieszkaniach zamieszkają przyszli mieszkańcy IV etapu. W ich ręce zostanie przekazane 128 nowych mieszkań.


 


Po odbiorze mieszkania i podpisaniu protokołu klienci otrzymują klucze i od tej chwili mogą cieszyć się swoimi własnymi czterema kątami. W przypadku klientów Lokum od tego momentu jest możliwy również dostęp do wszystkich udogodnień związanych z programem Lokum Plus. 


 


Dzięki niemu możliwe będzie wykończenie mieszkania dużo tańszym kosztem, a wszystko za sprawą licznych rabatów i zniżek. 


 


W programie oprócz salonów meblarskich i wykończenia wnętrz udział biorą tez kluby fitness oraz, dla koneserów, salony winiarskie. Klienci Lokum plus będą mogli też w ramach programu liczyć na tańszy internet. Na co dzień będziemy mogli uzyskać zniżki w marketach spożywczych oraz taniej wypić kawę w kawiarni. Szczegółową listę partnerów możemy prześledzić sobie na stronie dewelopera. 


 


Odpowiedni odbiór mieszkania jest bardzo ważnym elementem finalizującym proces zakupu naszego wymarzonego M. Jest to bardzo istotny element pozwalający w późniejszym czasie w pełni czerpać satysfakcję z nowego lokum oraz innych dodatkowych korzyści z tego faktu wynikających.