DODAJ

Scandi Home planuje dwie nowe inwestycje: biurową na Maślicach i mieszkaniową na Muchoborze Wielkim

Wrocław
Foto: pixbay.com (CC0 Public Domain)
Orzech
2017-01-31 20:17:22
Deweloper Scandi Home Jedynak&Smok sp.j. z podwrocławskiego Smolca planuje w 2017 roku ruszyć z realizacją dwóch nowych inwestycji w stolicy Dolnego Śląska.

Na wrocławskich Maślicach inwestor planuje realizację projektu biurowego o nazwie Scandi Office. Firma ma zamiar zagospodarować przestrzeń z myślą o przedsiębiorcach, poszukujących powierzchni biurowych. 

Będzie to kompleks budynków użytkowych o łącznej powierzchni 2000 mkw. położonych zaledwie 4 minuty jazdy do najbliższego węzła AOW. Doskonała lokalizacja w połączeniu z innowacyjnym projektem zabudowy zapewni właścicielom firm komfort, o jakim zwykle marzą. Deweloper postanowił stworzyć kompleksową zabudowę, przeznaczoną dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. 

Drugą nową inwestycją Scani Home we Wrocławiu będzie nowa inwestycja mieszkaniowa na wrocławskim Muchoborze Wielkim. 

Firma złożyła już wniosek o pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego przy ulicy Żwirki i Wigury. Za projekt architektoniczny odpowiada wrocławski architekt Michał Olejnik z Olejnik Pracownia Projektowa. Chodzi o ostatnią działkę na Żwirki i Wigury, przylegającą już niemal do AOW i prawie do parkingu Biedronki.

Scandi Home aktualnie buduje w Smolcu pod Wrocławiem osiedle Zielony Smolec. Inwestycja mieści się w niskim kameralnym budynku przy ulicy Łubinowej, który obejmuję trzy niezależne klatki schodowe, gdzie łącznie znajduje się 29 mieszkań (od 22-metrowych kawalerek do 68 metrowych mieszkań 3-pokojowych), garaże indywidualne oraz naziemne miejsca postojowe.

Scandi Home to jeden z nielicznych deweloperów we Wrocławiu, który czerpie wiele inspiracji ze skandynawskiej filozofii budowania. Założyciele firmy przez ostatnich 10 lat zdobywali kompetencje i umiejętności budowlane na rynku norweskim. W swoich inwestycjach Scandi Home wykorzystuje szereg naturalnych surowców, takich jak: drewno, kamień, szkło oraz stal. Scandi Home stawia na energooszczędne rozwiązania oraz proste, a jednocześnie najbardziej innowacyjne pomysły.