DODAJ

Światowa firma doradcza otwiera drugie biuro w Polsce

Biura / Wrocław
Światowa firma doradcza otwiera
Kajtman
2017-11-07 12:07:58
Cresa, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców, otworzyła drugie biuro w Polsce. Nowy oddział powstał we Wrocławiu, a zarządza nim Michał Grabikowski, który pełni także funkcję dyrektora Działu Reprezentacji Najemców Biurowych we wrocławskim biurze firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności firmy Cresa w Polsce postanowiliśmy otworzyć biuro także w stolicy Dolnego Śląska. Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ po uruchomieniu kluczowych działów w centrali firmy w Warszawie stwierdziliśmy, że powinniśmy być jeszcze bliżej najemców – powiedział Piotr Kaszyński, partner zarządzający Cresa Polska.

Wrocławskie biuro firmy Cresa znajduje się w nowoczesnym biurowcu Pegaz przy ul. Grabarskiej 1 (budynek B), blisko Rynku. Obiekt jest laureatem pierwszej nagrody w konkursie "Piękny Wrocław" w kategorii "Budynek użyteczności publicznej". Pegaz został oddany do użytku w 2016 roku. 

Wrocław rozwija się bardzo dynamicznie. Głównymi atutami tego miasta wymienianymi przez najemców są dostęp do świetnie wykształconej kadry, a także przyjazny klimat dla biznesu – mówi Michał Grabikowski, dyrektor Działu Reprezentacji Najemców Biurowych we Wrocławiu firmy Cresa.

Michał Grabikowski jest doświadczonym specjalistą na rynku nieruchomości komercyjnych i absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wrocławskie biuro firmy Cresa Polska działa od listopada 2017 roku.

Cresa
Cresa, z siedzibą w Waszyngtonie, jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy. Oferując usługi reprezentacji najemcy na zasadzie wyłączności, bez pośrednictwa na rzecz wynajmujących i deweloperów, Cresa zapewnia obiektywne i wiarygodne rozwiązania biznesowe, pozbawione ryzyka konfliktu interesów. Kompleksowy zakres usług oferowanych przez firmę Cresa obejmuje każdy aspekt procesu transakcyjnego z udziałem nieruchomości, od planowania strategii, analizy struktury demograficznej pracowników i strategii miejsc pracy oraz wyboru lokalizacji, przez negocjacje zachęt dla najemcy, badania rynku, zapewnienie finansowania, do zarządzania transakcjami, projektami, portfelami nieruchomości oraz relokacją. Cresa oferuje klientom zindywidualizowane rozwiązania, prowadząc działalność w ponad 60 biurach na całym świecie.

Źródło: materiały prasowe