DODAJ

Trigon TFI inwestuje we wrocławskiego producenta drukarek 3D

Wrocław
Foto: pixbay.com (CC0 Public Domain)
Orzech
2016-11-10 23:57:46
Trigon TFI zdecydował się zainwestować w polskiego producenta drukarek 3D dla profesjonalistów  firmę 3D Printers. Za 1,81 mln zł Trigaton TFI objął 48 proc. udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym wrocławskiej spółki.

Trigon TFI planuje w perspektywie 3 lat wprowadzić 3D Printers na rynek publiczny. Dzięki pozyskanym środkom firma chce skokowo zwiększyć produkcję i zaistnieć na nowych rynkach.

O firmie:

3D Printers SP. z o. o. to polska firma założona i działająca we Wrocławiu z całkowicie polskim kapitałem.

Firma zatrudnia we Wrocławiu zespół inżynierów R&D którzy pracują nad ciągłym rozwojem i udoskonalaniem jej produktów- drukarek 3D HBOT oraz technologii druku 3D. Dzięki temu że nie tylko produkujemy ale sami projektujemy i rozwijamy nasze produkty, jesteśmy w stanie reagować w czasie rzeczywistym na problemy i potrzeby naszych klientów. Produkcja jest realizowana w Polsce wykorzystując sprawdzonych zagranicznych i krajowych podwykonawców. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość i terminowość zarówno produkcji jak i dostawy gotowych urządzeń przy zachowaniu atrakcyjnej dla klientów ceny.

Poza drukarkami 3D firma projektuje, produkuje i dostarcza sterowniki mikroprocesorowe rodziny Sunbeam wykorzystywane w drukarkach 3D innych producentów. Cały proces produkcyjny realizowany jest  w Polsce, gdzie sprawdzona grupa podwykonawców pozwala na terminową realizację zamówień oraz zachowanie wysokiej jakości  produktów.