Długa 15. W sercu Wrocławia powstają wyjątkowe mieszkania tuż nad OdrąMateriały inwestora

Długa 15. W sercu Wrocławia powstają wyjątkowe mieszkania tuż nad Odrą

Artykuł sponsorowany
Długa 15
adresWrocław, Długa 15
inwestorHossanova
REKLAMA

W centrum tętniącej życie metropolii, a jednocześnie – dzięki usytuowaniu nad samą rzeką i bliskości terenów rekreacyjnych – w miejscu pozwalającym na odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. To właśnie w takiej lokalizacji powstaje Długa 15. W pierwszym etapie inwestycji zaplanowano 175 komfortowych mieszkań z widokiem na Odrę i zieleń.

Od kilku lat Wrocław otwiera się na Odrę, a inwestycje deweloperskie zlokalizowane tuż przy nabrzeżach cieszą się ogromną popularności. Niepowtarzalny widok z okna, bliskość bulwarów spacerów i terenów rekreacyjnych, liczne beach bary i miejskie plaże na wyciągnięcie ręki – to wszystko sprawia, że mieszkania ulokowane nad rzeką rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Atrakcyjność tego typu wrocławskich inwestycji w kolejnych latach będzie jeszcze rosnąć, m.in. za sprawą miejskich planów uruchomienia tramwaju wodnego, który zapewni nie tylko sprawy transport rzeczny po stolicy Dolnego Śląska, ale będzie kursował także po ościennych gminach aglomeracji wrocławskiej.

Jedna z planowanych, pilotażowych tras tramwaju wodnego, tzw. trasa czerwona, będzie rozpoczynać się w okolicach ulicy Księcia Witolda, nieopodal elektrowni wodnej, a stamtąd prowadzić w górę rzeki, opływając Kępę Mieszczańską z lewej strony. Jeden z przystanków zaplanowano na wysokości ulicy Długiej, przy moście Romana Dmowskiego.

Długa 15, czyli dobry adres do życia

REKLAMA

Tuż obok planowanego przystanku tramwaju wodnego, nad samą Odrą, swoją piątą inwestycję we Wrocławiu realizuje firma deweloperska Hossanova. Na atrakcyjność lokalizacji Długiej 15 wpływa nie tylko bliskość rzeki, ale też powstającą wzdłuż tej ulicy nowa linia tramwajowa, która umożliwi błyskawiczne dotarcie do ścisłego centrum Wrocławia. Do przystanku tramwajowego przyszli mieszkańcy będą mieli zaledwie 50 metrów.

Miłośników spacerów i zieleni z pewnością ucieszy także fakt, że nieopodal inwestycji powstaje nowy Park Mieszczański, a wspomniana linia tramwajowa na Popowice sprawi, że w kilka minut będzie można dostać się także do rozległego Parku Zachodniego. Niedługi spacer pozwoli także dotrzeć do oferującego niezliczoną ilość atrakcji wrocławskiego Rynku.

Dodajmy jeszcze w pełni zagospodarowaną okolicę z licznymi sklepami, restauracjami, lokalami usługowymi czy szkołami, a otrzymamy lokalizację idealnie skrojoną pod potrzeby wszystkich, którzy z jednej strony chcą żyć w centrum tętniącego życiem miasta, a z drugiej – lubią czasem odetchnąć od zgiełku na łonie natury, choćby na otwartych patiach wewnątrz inwestycji, zwróconych w stronę Odry.

Pierwszy etap inwestycji Długa 15 obejmuje 175 mieszkań o powierzchni od 32 do 90 metrów kwadratowych i liczbie pokojów od jednego do czterech oraz garaże podziemne. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również klub malucha, a także prywatna sala fitness. Na parterze budynku zaprojektowano cztery lokale usługowe.

O codzienny komfort życia mieszkańców deweloper zatroszczył się, wykorzystując materiały konstrukcyjne i budowlane najwyższej jakości, dbając o wysoki i funkcjonalny standard wykończenia części wspólnych, a także stawiając na cichobieżne windy renomowanego producenta i wybierając duże, jasne okna.

Lokalizacja i jakość wykonania stawiają inwestycję firmy Hossanova w kategorii premium wśród wrocławskich przedsięwzięć deweloperskich. Długa 15 to dobry adres do życia.

REKLAMA