Do grona najemców GLP Warsaw I Logistics Centre dołączył operator logistyczny Point of ViewGLP

Do grona najemców GLP Warsaw I Logistics Centre dołączył operator logistyczny Point of View

Orzech
Orzech
REKLAMA

Do grona najemców GLP Warsaw I Logistics Centre dołączył operator logistyczny Point of View. Firma zajęła w obiekcie w Grodzisku Mazowieckim 13,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Główną działalnością Point of View jest świadczenie usług magazynowych i logistycznych.

Point of View jest liderem na rynku usług logistycznych, który zajmuje się szeroko rozumianą gospodarką magazynową oraz wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w centralnej Polsce tj. Piasecznie (dwa centra), Górze Kalwarii, Kawęczynie i Pniewach koło Grójca.

Point of View aktualnie dysponuje 84 tys. mkw. powierzchni w pięciu parkach logistycznych w Polsce. Nowa lokalizacja w GLP Warsaw I Logistics Centre usprawni obsługę logistyczną klientów z kraju i z zagranicy.

Firma Point of View powstała na początku 2004 roku jako biznes rodzinny, jednak osoby z nią związane działają w branży logistycznej od ponad 20 lat. Od samego początku swojej działalności Point of View współpracuje zarówno z dużymi korporacjami, w tym międzynarodowymi, jak i mniejszymi firmami lokalnymi, a także z tzw. start-up’ami.

– Zdecydowaliśmy się wynająć powierzchnię magazynową w Grodzisku Mazowieckim. Decyzja ta została podyktowana również atrakcyjną lokalizacją obiektu – komentuje Łukasz Sutor, Point of View.

REKLAMA

– Witając w gronie najemców firmę Point of View, skomercjalizowaliśmy ostatnią dostępną powierzchnię w naszych istniejących budynkach na Mazowszu. Kolejny projekt zrealizujemy na wschód od stolicy, przy węźle autostrady A2 w pobliżu Konika Starego – zapowiada Magdalena Górska-Wojtas, odpowiedzialna za rozwój GLP w tej części Polski.

GLP
GLP
GLP

GLP Warsaw I Logistics Centre znajduje się 15 minut na zachód od Warszawy, 100 m od węzła autostrady A2 Grodzisk Mazowiecki. Inwestycja GLP oferuje ponad 53 tys. mkw. powierzchni i gwarantuje łatwy dostęp do stolicy oraz do centralnej i zachodniej Polski. Budynki mają certyfikat BREEAM.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA