Do Wrocław Fashion Outlet wchodzi kultowy najemcaMateriały prasowe

Do Wrocław Fashion Outlet wchodzi kultowy najemca

REKLAMA

Kolejna znana marka dołącza do grona najemców należącego do Via Outlets modowego centrum iutletowego Wrocław Fashion Outlet kawiarnia Starbucks otwiera się 6 listopada. Z okazji otwarcia, pierwszych 500 klientów kawiarni otrzyma zmieniający kolor wielorazowy kubek Starbucks. Na członków Fashion Club czeka promocja 30% zniżki na kubki termiczne, butelki termiczne i kubki ceramiczne.

Wrocław Fashion Outlet to jedyne modowe centrum outletowe w regionie dolnośląskim.

Na ok. 14 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się ponad 100 światowych i polskich marek, wśród nich: BOSS Outlet, KARL LAGERFELD, JOOP! Nike, Levi’s, Lacoste, Asics, Guess, New Balance, adidas, Marc O’Polo, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Le Creuset, Calzedonia.

Lokalizacja w pobliżu lotniska, bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, dogodny dojazd komunikacją miejską i parking na 1200 miejsc pozwalają klientom dogodnie cieszyć się promocjami przez cały rok. Wrocław Fashion Outlet należy do portfolio VIA Outlets – najszybciej rozwijającego się operatora na rynku outletów premium w Europie.

Europejskie portfolio VIA Outlets obejmuje obecnie 11 centrów w 9 krajach, łącznie około 267 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu i ponad 1100 sklepów.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

Kultowa marka

Dla wielu miłośników kawiarnie Starbucks to nie tylko kawa, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie mogą odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, spędzić przyjemnie czas i zrelaksować się przy kubku ulubionej, profesjonalnie przygotowanej kawy. Wizyta w lokalu marki to gwarancja wyjątkowych doświadczeń smakowych, najwyższej jakości ziaren i znakomitej obsługi. A dzięki nieograniczonej możliwości personalizacji napojów, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience).

Informacja o AmRest

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza ponad 1600 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 16 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Austrii, Niemczech i Chinach.

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Adverb(gość)
Kultowy... xD
Kris(gość)
Serio! Starbucks z niby kawą jest ta istotny dla mapy inwestycyjnej Wrocławia.
REKLAMA