Rynek pierwotny
Mieszkania
Domy
Lokale użytkowe
POPULARNE MIASTA
Warszawa
Kraków
Łódź
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Szczecin
Bydgoszcz
Białystok
Lublin
Gdynia
Katowice
Gdynia
Biura
Forum
INWESTYCJE MIESZKANIOWE
Mieszkania
Domy
Aparthotele
INWESTYCJE KOMERCYJNE
Biura
Handel
Hotele
Przemysł
Logistyka
Energetyka
INWESTYCJE PUBLICZNE
Oświata
Drogi i mosty
Komunikacja publiczna
Sport i rekreacja
Kamienice i zabytki
Budynki użyteczności publicznej
POPULARNE MIASTA
Wrocław
Kraków
Warszawa
Poznań
Katowice
Lublin
Gdańsk
Łódź
Białystok
Szczecin
Bydgoszcz
Toruń
Wiadomości
źródło: pixabay.com
Koreański koncern Samsung Electronics zainwestuje ponad 673 milionów złotych w fabrykę we Wronkach
Orzech
19.01.2022, 06:21
Tagi:
AGD
pomoc publiczna
fabryka AGD
Wronki
Samsung Electronics
Najnowsze artykuły
Lubelskie: Zbliża się przebudowa historycznego, zabytkowego dworca w Dęblinie [WIZUALIZACJE]
Rusza budowa obwodnicy Namysłowa w woj. opolskim
Poznań: Setki nowych mieszkań PTBS przy ul. Żelaznej [WIZUALIZACJE]
Stadler dostarczył już 35 pociągów FLIRT dla Kolei Mazowieckich
Ogrody, które leczą, mobilne centra pomocy dla seniorów i wiele innych innowacji społecznych - pierwsze odważne samorządy dostaną miliony na ich realizację
Powstaje Baltic Power, najbardziej zaawansowany projekt morskiej energetyki wiatrowej w Polsce. Inwestycja otrzymała 3,5 mld zł dofinansowania z KPO
Otwarto nową strefę terminala pasażerskiego na lotnisku Warszawa-Modlin
Nowa inwestycja Uniwersytetu Warszawskiego w centrum Warszawy
Polska spółka PZL Defence (Grupa Unimot) chce produkować małogabarytowe silniki turboodrzutowe. Ma umowę z ukraińską spółką
Stadler prezentuje design nowych pociągów FLIRT dla Wielkopolski. Nowoczesny design z poznańskim DNA [WIZUALIZACJE]
Podobne artykuły
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiem
[Dolny Śląsk] Wielka fabryka baterii do e-aut SK Energy jednak nie powstanie w Polsce
[Warszawa] International Business Center cieszy się uznaniem najemców
Kolejny koreański inwestor wybuduje swoją fabrykę pod Wrocławiem
Koreańska firma Enchem zainwestuje pod Wrocławiem prawie ćwierć miliarda złotych
[Aglomeracja Wrocławska] Kolejny koreański inwestor wybuduje fabrykę w gminie Kobierzyce
Koreański koncern SK zainwestuje kolejne półtora miliarda złotych w Dąbrowie Górniczej
Jawor: Daimler wybuduje drugą fabrykę, tym razem baterii do e-aut?
[Wrocław] Amerykański Whirlpool zainwestuje więcej niż wcześniej deklarował
REKLAMA