Chętnych do kontynuacji A1 poznamy później

Chętnych do kontynuacji A1 poznamy później

kujawsko-pomorskie
RynekInfrastruktury
RynekInfrastruktury
REKLAMA
Jeszcze nie dziś, a dopiero za tydzień Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad powinna otworzyć oferty w przetargu na kontynuację budowy autostrady A1 z Torunia do Kowala. Termin był już wielokrotnie przesuwany.


Po raz kolejny potencjalni wykonawcy przedstawili Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad nowe zapytania dotyczące Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, które wymagały zmian w dokumentacji.

 

Termin składania ofert zmienia się w przypadku dwóch przetargów. Pierwszy dotyczy budowy odcinka autostrady A1 od węzła Brzezie do węzła Kowal, a drugi odcinków Czerniewice – Odolion i Odolion – Brzezie.

 

REKLAMA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła pierwsze przetargi na dokończenie odcinków A1 w województwie kujawsko-pomorskim pod koniec września tego roku, po tym jak rozwiązała umowy z dotychczasowym wykonawcami – SRB i spółkami z grupy PBG.

 

GDDKiA chce, by prace na trzech odcinkach autostrady A1 z Torunia do Kowala rozpoczęły się na wiosnę 2013 roku. Cała trasa z Gdańska do Łodzi powinna być przejezdna pod koniec przyszłego roku.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA