Na Dolnym Śląsku powstaje Osada Qdova, kolejny kompleks apartamentów inwestycyjnych Materiały inwestora

Na Dolnym Śląsku powstaje Osada Qdova, kolejny kompleks apartamentów inwestycyjnych

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Osada Qdowa to nowoczesna inwestycja w typie condo, zlokalizowana w malowniczej lokalizacji, w pobliżu Parku Narodowego Gór Stołowych. W ramach inwestycji powstaną 72 nowoczesne apartamenty. Każdy z nich wyposażony będzie w przestronny taras, z którego będzie można podziwiać malownicze krajobrazy okolicznych wzgórz i dolin.

Dla wygody gości hotelowych, do każdego apartamentu będzie przynależało własne miejsce parkingowe, w garażu lub jako zewnętrzne miejsce postojowe. Wybrane apartamenty będą posiadały możliwość zamontowana indywidualnej sauny w części tarasowej.

Obiekt będzie posiadał dodatkowe udogodnienia takie jak: parking dla gości, restaurację czy taras widokowy. Do dyspozycji gości oddany zostanie basen wewnętrzny, z sauną oraz rozbudowaną strefą SPA. Dla najmłodszych zaplanowano strefę Kids. Do dyspozycji odwiedzających będzie również restauracja. Nowy koncept kulinarny Osady Qdova opierać ma się na kuchni lokalnej z dużym naciskiem na wykorzystanie pochodzących od lokalnych dostawców ryb, mięs oraz wędlin.

Obiekt będzie realizował sztandarową ideę hotelu rozproszonego i promował formę turystyki łączącą zalety noclegu w prywatnym apartamencie, kempingu oraz w hotelu.

Powierzchnie apartamentów wynoszą od 35,8 do 44,1 metrów kwadratowych. Wysokość pomieszczeń w zależności od kondygnacji wynosi od 260 do 280 cm.

Rozpoczęcie budowy nastąpiło II kw. 2022 roku. Planowane oddanie całego kompleksu do użytkowania przewidziane jest w III kw. 2024 r.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA

Poza korzystaniem z apartamentu na własny użytek można podnajmować go innym gościom hotelowym. Apartament można będzie wynająć samodzielnie lub skorzystać z pośrednictwa doświadczonego operatora. W obu przypadkach deweloper przygotował atrakcyjną ofertę dla inwestorów, pozwalającą uzyskać atrakcyjny zwrot z inwestycji.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

Za aranżację apartamentów odpowiadać będzie Szelągowska Studio Projektowe, które przygotuje trzy opcje stylu i wyposażenia apartamentów. Dzięki temu każdy z gości będzie mógł wybrać pokój hotelowy, w swoim ulubionym wariancie. Wszystkie apartamenty będą natomiast wykończone na najwyższym standardzie i zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić gościom maksimum wygody i komfortu.

Materiały inwestora
Materiały inwestora

Osada Qdova znajduje się w kurorcie zdrojowym Kudowa-Zdrój. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w Polsce, o szczególnym znaczeniu ze względu na walory naturalne. Sama inwestycja zlokalizowana jest w sercu Gór Stołowych, w otulinie Parku Narodowego i na obszarze Natura 2000, przy samym szlaku do Błędnych Skał i Szczelińca. Dużym atutem jest także niewielka odległość od Zieleńca, jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce.

Zarządzaniem obiektem zajmować się będzie spółka Vistas Invest Sp. z o.o. Tworzą ją ludzie z ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu obiektami hotelowymi, w modelu condo, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA