Kolejna firma zwiększa zatrudnienie w swojej fabryce we Wrocławiu. W związku z rozwojem swoich zakładów przy ul. Żmigrodzkiej niemiecki koncern BSH szuka 100 nowych pracowników na stanowiska związane z produkcją.
W stolicy Dolnego Śląska BSH wytwarza chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki i piekarniki znanych na całym świecie marek Bosch i Siemens. W styczniu 2022 r. z linii produkcyjnych spółki BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego we Wrocławiu zjechał dwumilionowy piekarnik. Firma bije rekordy produkcyjne, wprowadza nowoczesne rozwiązania z zakresu przemysłu 4.0 i zwiększa powierzchnię magazynową.
– Moce produkcyjne dwóch fabryk BSH we Wrocławiu szybko rosną. Na początku roku z naszych linii zjechał dwumilionowy piekarnik, a w ubiegłym roku milionowa lodówka. Te wyniki osiągnęliśmy w bardzo krótkim czasie od uruchomienia produkcji. Nie zwalniamy tempa i powiększamy zespół – informuje Andreas Marek, dyrektor BSH we Wrocławiu oraz dyrektor Fabryki Piekarników.













![[Wrocław] Niemiecki koncern BSH zainwestował we Wrocławiu pół miliarda złotych. Będzie 1300 nowych miejsc pracy](https://investmap.pl/_i/image/229/101/36837_100x70.png)


![[Wrocław] Powstanie nowa fabryka sprzętu AGD niemieckiego koncernu BSH](https://investmap.pl/_i/image/210/82/24530_100x70.jpg)
![[Wrocław] Ponad tysiąc osób znajdzie pracę w dwóch nowych fabrykach BSH](https://investmap.pl/_i/image/95/95/27999_100x70.jpg)



![[Wrocław] Wrocławska inwestycja Dolby nagrodzona przez PAIiIZ](https://investmap.pl/_i/image/209/81/1745_100x70.jpg)