Nowa sieć ekologicznych klubów fitness debiutuje we Wrocławiu. Wybrała biurowiec Infinity fot. Jakub Zazula

Nowa sieć ekologicznych klubów fitness debiutuje we Wrocławiu. Wybrała biurowiec Infinity

FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Do grona najemców wrocławskiego biurowca Infinity, realizowanego przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, dołączają kolejne firmy. Tym razem jest to "UP" Klub Fitness z Misją, który wynajmując powierzchnię w tym nowopowstającym budynku, debiutuje w stolicy Dolnego Śląska.

Nowoczesny klub treningowy zagospodaruje niemal 1350 mkw. powierzchni, umiejscowionej na pierwszym piętrze budynku. Otwarcie "UP" Klub Fitness z Misją w Infinity zaplanowano na IV kwartał 2023 r. W procesie negocjacji wieloletniej umowy najmu, Avestus Real Estate doradzała firma JLL, a najemcę reprezentowała firma Colliers.

"UP" Klub Fitness z Misją tworzy sieć klubów zlokalizowanych na terenie całej Polski, m.in. w Poznaniu, Gdańsku czy Grudziądzu. Biurowiec Infinity będzie dziesiątą lokalizacją firmy, a zarazem pierwszą we Wrocławiu.

"UP" jest siecią ekologicznych klubów fitness, dbających o zdrowie każdego klubowicza poprzez koncentrację na kompleksowej ofercie usług. "UP" skupia społeczność, która dba o zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną i zdrowe nawyki żywieniowe. A to wszystko w zgodzie i z szacunkiem do natury.

W nowocześnie zaaranżowanym klubie w biurowcu Infinity znajdą się m.in. strefy zajęć grupowych, maszyn izolowanych, wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna czy strefa cardio. Będzie tam również przestrzeń do relaksu z sauną i solarium, a także strefa odpoczynku z kanapami oraz książkami.

Klub "UP" w Infinity będzie ogólnodostępny – z jego oferty będą mogli skorzystać zarówno pracownicy biurowca, jak i wszystkie osoby zainteresowane treningiem sportowym oraz zdrowym stylem życia.

– Bardzo cieszymy się z podpisania umowy najmu z Klubem Fitness "UP". Jak wynika z licznych opublikowanych badań, pracownicy budynków biurowych wskazują właśnie na centra fitness jako na jedno z kluczowych udogodnień, które jest oczekiwane w nowoczesnym miejscu pracy. Jesteśmy przekonani, iż poprzez obecność klubu "UP" w Infinity doskonale odpowiemy na to zapotrzebowanie naszych najemców i zaoferujemy użytkownikom biurowca oraz mieszkańcom Wrocławia wysokiej klasy przestrzeń do treningu – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

– Dziękujemy inwestorom Infinity za wybór naszej marki. "UP" świetnie się wpisuje w nowoczesne projekty biurowe. Jak już pokazały poznańskie kluby otwarte w podobnych lokalizacjach, nasz model doskonale realizuje potrzeby najemców, ich pracowników oraz partnerów. Nasze strefy pozwalają na realizacje rozmaitych celów, a także relaks i odpoczynek po aktywnym dniu. Dbamy o motywację, kontrolę i bezpieczeństwo w klubie w przemyślanym, ciepłym otoczeniu. Lubimy i bardzo doceniamy obiekty, które przywiązują uwagę do szczegółów, pozwalają nam wydobyć to, co najlepsze z naszej marki i organizacji. Takim miejscem jest właśnie Infinity. Na dodatkową uwagę zasługuje realizacja budowy oraz użytkowania w standardzie BREEAM, który zbliża nas do jeszcze większej dbałości o klimat i otoczenie, co jest zgodne z naszą misją "Odkrywamy UPsolutny styl życia, szanując siebie i ŚWIAT!" – powiedział Sebastian Gazda, Partner Zarządzający i Dyrektor Generalny sieci "UP" Klubów fitness z Misją.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Infinity będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, w którym znajdzie się m.in. 18 727 mkw. powierzchni biurowej, 1 561 mkw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych (w tym miejsca ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych).

Z myślą o rowerzystach powstanie 120 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie wraz z szatniami i prysznicami. Biurowiec będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, a także certyfikat WELL Health-Safety potwierdzający wysoki standard procedur bezpieczeństwa.

Projekt architektoniczny Infinity przygotowała pracownia AD Studio, jego generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo.

Obecnie na placu budowy trwają intensywne prace instalacyjne i wykończeniowe.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
REKLAMA
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Biurowiec Infinity, oprócz wyjątkowej i bardzo charakterystycznej architektury, będzie mógł poszczycić się również najnowszymi technologiami, w tym innowacyjną platformą obsługi najemców autorstwa spaceOS. Rozwiązania bezdotykowe, uchylne okna oraz najwyższej jakości filtry powietrza, zapewnią bezpieczeństwo i komfort jego użytkownikom.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

W Infinity zostanie również zaaranżowane imponujące lobby, w którym znajdą się dedykowane miejsca dla gości odwiedzających budynek. Na dachu biurowca powstaną przestronne tarasy z elementami małej architektury i zieleni. Wszystkie działania w ramach projektu Infinity, począwszy od prac budowlanych, przez zastosowane technologie i rozwiązania, aż po zarządzanie budynkiem, realizowane są zgodnie z kryteriami ESG, aby zapewnić niskoemisyjność biurowca i zminimalizować jego wpływ na środowisko.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

W ostatnim czasie na wynajem przestrzeni w obiekcie zdecydowały się klinika stomatologiczna Medicover Stomatology, Gorąco Polecam Smaki z Piekarni, sklep spożywczy Żabka, restauracja Toscanizzazione oraz FutureMeds. Tym samym powierzchnia handlowo-usługowa Infinity, zlokalizowana na parterze budynku, jest już niemal w pełni wynajęta.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Inwestycja Infinity, poza wysokiej klasy, nowoczesną powierzchnią biurową, już wkrótce zaoferuje swoim użytkownikom oraz społeczności lokalnej dostęp do szerokiej gamy usług. W II kwartale 2023 roku na parterze obiektu swoje działalności zainaugurują: klinika stomatologiczna Medicover Stomatology, Gorąco Polecam Smaki z Piekarni, sklep spożywczy Żabka, restauracja Toscanizzazione oraz FutureMeds. Wszystkie firmy łącznie wynajęły prawie 1500 mkw. powierzchni budynku, decydując się na długoterminowe umowy najmu.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Zakończenie całej inwestycji zaplanowano na II kw. 2023 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Powierzchnie biurowe w Infinity

Infinity

Dostępna powierzchnia: 15089 m2
 • status budynku: w budowie
 • dostępność: 06 2023
 • klasa budynku: A
 • współczynnik powierzchni wspólnych: 0.00
 • czynsz wywoławczy: 15.00
 • minimalny okres najmu (w latach): 5
 • współczynnik miejsc parkingowych: 1/85.0
 • liczba podziemnych miejsc parkingowych: 303
 • kontrola dostępu
 • klimatyzacja
 • BMS
 • sieć komputerowa
 • światłowód
 • otwierane okna
 • podłoga techniczna
 • recepcja
 • ochrona
 • czujniki dymu
 • podwieszany sufit
 • przewody telekomunikacyjne
 • dwa źródła zasilania