Nowy park handlowy pod Warszawą już otwartyPKB Inwest Budowa

Nowy park handlowy pod Warszawą już otwarty

Orzech
Orzech
REKLAMA

29 listopada mapa handlowa Pruszkowa wzbogaciła się o nowy park handlowy. W obiekcie o powierzchni 2550 mkw. zlokalizowanym w Nowej Wsi obok Pruszkowa swoje podwoje dla klientów otworzą supermarket Biedronka, największa w Polsce sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo oraz popularny dyskont Pepco.

W miejscowości Nowa Wieś przy ulicy Brzozowej 85, tuż obok Pruszkowa we wtorek 29 listopada został otwarty nowy park handlowy. Dzięki doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719, łączącej Warszawę z Pruszkowem, Milanówkiem i Grodziskiem Mazowieckim, stanie się komfortowym miejscem zakupów nie tylko dla mieszkańców okolicznych miejscowości, ale także dla tych co dzień dojeżdżających do Warszawy.

PKB Inwest Budowa
PKB Inwest Budowa
REKLAMA
PKB Inwest Budowa
PKB Inwest Budowa

Park handlowy składa się z dwóch budynków, usytuowanych na jednej działce. W pierwszym z nich na powierzchni ponad 1000 mkw. ulokował się supermarket Biedronka. Najemcami drugiego budynku jest specjalistyczny sklep zoologiczny Maxi Zoo, oferujący akcesoria i karmę dla zwierząt, oraz przemysłowo-odzieżowy dyskont Pepco. Klienci odwiedzający park handlowy będą mieli do dyspozycji 64 miejsca parkingowe.

Za realizację parku handlowego w Nowej Wsi koło Pruszkowa odpowiada inwestor – firma PKB Invest Budowa.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA