Orange Polska sprzedaje duży biurowiec w Legnicy. Może tam powstać data centerOrange Polska

Orange Polska sprzedaje duży biurowiec w Legnicy. Może tam powstać data center

Orzech
Orzech
REKLAMA

Orange Polska sprzedaje w Legnicy dużą zabudowaną działkę przy al. Rzeczpospolitej 5. Na terenie nieruchomości mieści się budynek biurowy oraz 2 budynki magazynowe. Obiekt biurowy został oddany do użytku w 1993 roku. Jest to 4-kondygnacyjny budynek z piwnicą o powierzchni użytkowej 6 999,10 mkw.

Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowe (w tym m.in. sala konferencyjna), socjalne, gospodarcze oraz techniczne. Bardzo dobry standard wykończenia oferuje powierzchnia biurowa na I i II piętrze – zaaranżowana na biura typu open space. Ponadto ta część wyposażona w klimatyzację oraz podwieszane sufity. Na terenie działki znajdują się 42 wydzielone miejsca parkingowe. Nieruchomość posiada regularny kształt, zbliżony do trapezu, z dobrą ekspozycją od al. Rzeczypospolitej oraz rampą dla osób niepełnosprawnych. Budynek wyposażony w instalacje: centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną, elektryczną, teleelektryczną, odgromową, alarmową, antywłamaniową, telefoniczną.

Powierzchnia budynków wynosi 7 603 mkw. Powierzchnia gruntów: 10 185 mkw.

Orange Polska

W skład nieruchomością wchodzą:

- budynek biurowy – pow. użytkowa 6 999,10 mkw.,

- budynek magazynowy– pow. użytkowa 589,80 mkw.,

- budynek magazynowy– pow. użytkowa 14,10 mkw.,

REKLAMA

Łączna powierzchnia budynków wynosi 7 603 mkw.

Nieruchomość dzięki odpowiedniej infrastrukturze telekomunikacyjnej nadaje się pod data center.

Orange Polska nabywcę chce wybrać w trybie negocjacji. Cena netto za nieruchomość wynosi 4 743 000 zł.

Orange Polska
Orange Polska

Zgodnie z Uchwałą NR XIII/102/15, Rady Miejskiej Legnicy z dnia 26 października 2015 r. w sprawie uchwalenia zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dzielnicy Kartuzy w Legnicy – pasmo przy Kaczawie, wyceniana nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym symbolem 1U.Dla terenu oznaczonego symbolem 1U, ustala się następujące przeznaczenie:

- przeznaczenie podstawowe terenu: tereny zabudowy usługowej

- przeznaczenie uzupełniające terenu: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej, infrastruktura drogowa, parkingi, zieleń urządzona zabudowę mieszkaniową dopuszcza się wyłącznie powyżej drugiej kondygnacji budynku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA