Budimex z najkorzystniejszą ofertą na budowę obwodnicy Mielca

Budimex z najkorzystniejszą ofertą na budowę obwodnicy Mielca

podkarpackie
REKLAMA

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie poinformował, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na budowę drogi obwodowej Mielca, najbardziej korzystną ofertę złożyła firma Budimex. Cena oferty to około 27 mln 416 tys. zł.

Obwodnica Mielca powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 985 Nagnajów-Dębica, która przebiega od miejscowości Tuszów Narodowy do ulicy Dębickiej w Mielcu. Projekt jest współfinansowany z EFRR w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007-2013. 

 

REKLAMA

Umowa w sprawie zamówienia może zostać zawarta nie wcześniej niż po upływie 10 dni od przesłania zawiadomienia i po uprzednim wniesieniu zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

 

Spośród pozostałym oferentów, 27,8 mln zł zaproponował Strabag z Pruszkowa, a firma Radko z Przecieszowa 28,2 mln zł. Oferty z kwotą przewyższającą 29 mln zł złożyły Skanska, Eurovia Polska, Kieleckie przedsiębiorstwo Robót Drogowych, Polimex-Mostostal, Mostostal, Cezet i Mota-Engil Europe, Trakcja-Tiltra, Drogbud, Erbud, Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Trakt, Sando Budownictwo.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA