Polska firma OstroVit otworzyła nową halę produkcyjną w ZambrowieUM Zambrów

Polska firma OstroVit otworzyła nową halę produkcyjną w Zambrowie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna inwestycja polskiej firmy w województwie podlaskim. Firma OstroVit Sp. z o.o. otworzyła 18 kwietnia nową halę produkcyjną na terenie zakładu, który zlokalizowany jest w Zambrowie, przy ul. Przemysłowej.

Firma z Zambrowa otrzymała dofinasowanie na powstanie nowego zakładu. Ze względu na skalę i budżet przedsięwzięcia spółka zdecydowała się skorzystać ze wsparcia publicznego od Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w formie zwolnienia z CIT, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. W procesie ubiegania się o pomoc publiczną, firma wspierana była przez doradców z firmy doradczej CRIDO. Wartość inwestycji oszacowano na 43 miliony zł. Popyt na produkty firmy oraz jej dynamiczny rozwój spowodował, że firma postanowiła uruchomić nową halę produkcyjną w Zambrowie.

Celem inwestycji jest zwiększenie mocy produkcyjnych oraz modernizację istniejącej infrastruktury aby zaspokoić popyt na produkty firmy co będzie przekładało się na jej dalszy wzrost i zwiększenia zatrudnienia dla mieszkańców Zambrowa i okolic.

REKLAMA

Firma OstroVit Sp. z o.o. produkuje w Polsce najwyższej jakości suplementy diety i żywność dietetyczną. W ofercie znajdują się między innymi witaminy, minerały, a także specjalistyczne produkty dla sportowców. Misją firmy jest inspirowanie i edukowanie w zakresie zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów, które pomagają utrzymać doskonałą kondycję fizyczną i zdrowie.

Spółka oferuje szeroką gamę produktów, do których można zaliczyć: wysokiej jakości suplementy diety, znane i cenione odżywki dla sportowców, spalacze tłuszczu, bogate zestawy witaminy, smaczne masła orzechowe, oleje kokosowe, olejki spożywcze, produkty wegańskie dla najbardziej wymagających konsumentów oraz żywność dietetyczną.

Produkty OstroVit sprzedawane są w ponad 70 krajach na całym świecie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA